Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

programy online

21 dni kobiecej praktyki

 

Dla wplatania w swoją codzienność prostych, ale prawdziwie transformujących gestów kochania i odżywiania wnętrza siebie. Dla przebudzania splendoru głębokiej kobiecości. Już teraz.

NAJBLIŻSZA WSPÓLNA PRAKTYKASAMODZIELNA PRAKTYKA

Kochana,

Programy 21-dniowej kobiecej praktyki online są zaproszeniem  do obdarowywania siebie tą częścią kobiecej rzeczywistości, za którą być może od dawna tęsknisz. Za odpoczynkiem, ukojeniem i odnowieniem w prostocie intymnego bycia ze sobą. Za mądrością, w której każda część ciebie czuje się witana i spełniona. Za delikatnością, która budzi twoją kobiecość do rozkwitu. Za wracaniem do domu swojego ciała, intuicyjnej natury i obfitości zmysłów. Za cieszeniem się sobą bezwstydnie.  Za doświadczaniem siebie różnorodnej, prawdziwej i w tym umocowanej. Na co dzień.

Każdy z programów, nowy co pół roku, będzie prowadził Ciebie do innej sfery kobiecego życia. Do wewnętrznego sanktuarium, do wewnętrznej autonomii, do czerpania mądrości ze swojego światła i swojego cienia, do odkrywania tajemnicy seksualności i świętej erotyki, do poczucia bycia jednym z rytmami natury i życia, do kochania swojego ciała, poczucia mocy, wewnętrznego oparci i przewodnictwa. 

Zapraszam, zanurz się w nie dla przebudzania splendoru głębokiej kobiecości. Dla wzbogacania wszystkich swoich relacji i odżywiania siebie po to, byś jeszcze pełniej kochała siebie i, z nienaruszonym instynktem, angażowała się w życie i czerpała ze świata.

Z całą moją miłością,

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

nasza

Najbliższa wpólna praktyka

Nasza najbliższa kobieca praktyka online, w której gromadzimy się razem w tym samym czasie przez 21 dni, planowana jest na jesień 2021 rokuJeśli chcesz być o niej powiadomiona, zapisz się do newslettera po wczesne info.

I tymczasem skorzystaj z programu do samodzielnej praktyki…

w każdej chwili

Programy do samodzielnej praktyki 

Po zakończeniu programów, kiedy – będąc w różnych miejscach na świecie – gromadzimy się razem w określonym czasie, parę miesięcy później niektóre z nich są dostępne w wersji do samodzielnej praktyki. Zaczynasz kiedy chcesz. W swoim rytmie. Solo lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz, jak sama poczujesz.

Oaza odpoczynku w swoim wewnętrznym sanktuarium i czerpania z uzdrawiającej mocy bycia intymną ze sobą i delikatną dla siebie jak nigdy wcześniej.

Dowiedz się więcej →

 

Dostępne wkrótce…

Dołącz do Listy

ogłaszającej aktualne i nowe programy. 

Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies i zgadzasz się na zapis do newslettera Namiętnej Obecności. Jeśli Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.