Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

programy online

21 dni kobiecej praktyki

 

Dla wplatania w swoją codzienność prostych, ale prawdziwie transformujących gestów kochania i odżywiania wnętrza siebie. Dla przebudzania splendoru głębokiej kobiecości. Już teraz.

NAJBLIŻSZA WSPÓLNA PRAKTYKASAMODZIELNA PRAKTYKA

Kochana,

Programy 21-dniowej kobiecej praktyki online są zaproszeniem  do obdarowywania siebie tą częścią kobiecej rzeczywistości, za którą być może od dawna tęsknisz. Za odpoczynkiem, ukojeniem i odnowieniem w prostocie intymnego bycia ze sobą. Za mądrością, w której każda część ciebie czuje się witana i spełniona. Za delikatnością, która budzi twoją kobiecość do rozkwitu. Za wracaniem do domu swojego ciała, intuicyjnej natury i obfitości zmysłów. Za cieszeniem się sobą bezwstydnie.  Za doświadczaniem siebie różnorodnej, prawdziwej i w tym umocowanej. Na co dzień.

Każdy z programów, nowy co pół roku, będzie prowadził Ciebie do innej sfery kobiecego życia. Do wewnętrznego sanktuarium, do wewnętrznej autonomii, do czerpania mądrości ze swojego światła i swojego cienia, do odkrywania tajemnicy seksualności i świętej erotyki, do poczucia bycia jednym z rytmami natury i życia, do kochania swojego ciała, poczucia mocy, wewnętrznego oparci i przewodnictwa. 

Zapraszam, zanurz się w nie dla przebudzania splendoru głębokiej kobiecości. Dla wzbogacania wszystkich swoich relacji i odżywiania siebie po to, byś jeszcze pełniej kochała siebie i, z nienaruszonym instynktem, angażowała się w życie i czerpała ze świata.

Z całą moją miłością,

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

w każdej chwili

Programy do samodzielnej praktyki 

Po zakończeniu programów, kiedy – będąc w różnych miejscach na świecie – gromadzimy się razem w określonym czasie, parę miesięcy później niektóre z nich są dostępne w wersji do samodzielnej praktyki. Zaczynasz kiedy chcesz. W swoim rytmie. Tak, jak sama wybierzesz, jak sama poczujesz.

Nasza ostatnia, najnowsza kobieca praktyka. Jest dla tych z nas, które pragną śmiało i wrażliwie integrować wszystkie aspekty kobiecej energii. Które mają dosyć porzucania siebie, na tych oczywistych i tych subtelnych poziomach, i pragną obejmować swoje ciało i duszę całkowicie. A także odmawiają bycia dominowaną, dostosowaną czy definiowaną przez cokolwiek, co nią nie jest, co nie należy do świętego ogrodu jej życia.

Dowiedz się więcej →

360,00 

Tutaj, podążając za Inanną głęboko w swoje podziemia, uczysz się nie bać ciemności i głębin swojej duszy, uczysz się zostawiać to, co powierzchowne, co ogranicza lub do czego przylgnęłaś za bardzo i już nie wspiera ciebie, a także wplatać tak zebraną mądrość w urzeczywistnianie swoich tęsknot i pragnień bardziej autentycznego i spełniającego życia.

Dowiedz się więcej →

360,00 

To bardzo szczególny czas, w którym uczysz się zaufać i opadać w kojące ramiona matczynej miłości, tej wewnetrznej i tej uniwersalnej jakości bogini matki. Tej, która trzyma klucze do poczucia oparcia i bezpieczeństwa, do odpoczynku, uzdrowienia, prowadzenia i ochrony. Tej, na którą być może zawsze czekałaś, o jakiej być może zawsze marzyłaś.

Dowiedz się więcej →

360,00 

Jeśli intuicyjnie wyczuwasz, że twoja kobieca erotyka i seksualność nie są jedynie o jakimś szczególnym wyglądzie, umiejętnościach czy sposobie zachowania, tylko o wiele głębszej, organicznej i tajemniczej mocy kobiety, która pulsuje poprzez twoje piersi, łono, serce i duszę, jeśli tylko na to pozwolisz, to praktyki tego programu są czymś dla Ciebie.

Dowiedz się więcej →

360,00 

Baza kobiecej praktyki. Oprowadza po tym, jak możesz dbać o czas tylko dla siebie, jak rozluźniać się i zdejmować swoją zbroję, jak być delikatną i pełną ciepła dla siebie jak najwierniejsza przyjaciółka, i w takiej intymności – jak podarowywać sobie jedynie tak sycący odpoczynek, odżywienie i odnowienie.

Dowiedz się więcej →

360,00 

 nasza najbliższa wspólna praktyka online 

12 luty – 1 kwietnia 2023

Królowa Ucieleśniona cz.1: GRANICE Jako Wyraz Miłości