Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Kochanka

wszechświata
21 dni kobiecej praktyki online
Z SONIĄ ALICJĄ BEDNAREK

W WERSJI DO SAMODZIELNEJ PRAKTYKI
 ZACZYNASZ KIEDY CHCESZ 

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami & w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innymi kobietami w kręgu online.

Kochana,

Wiele z nas angażując się w swój rozkwit, w swoje kobiece przebudzenie, gdy sięga swojej seksualności, wyczuwa, że drzemie w nich jakaś nieodsłonięta siła, ku której potrzebują prawdziwie się zwrócić, by w pełni ucieleśniać kobietę mocy, którą są.

Wiele z nas intuicyjnie wyczuwa jakąś pierwotną i świętą tajemnicę we wnętrzu tej seksualności. Tajemnicę głębokiej erotyczności kobiecej natury – o wiele szerszej od tej, którą znamy. Która pulsuje poprzez nasze piersi, łona, serca i dusze, zupełnie tak jak pulsuje przez cały Wszechświat. I która wtedy już dłużej nie może być ignorowana.

Naturalnie taka erotyczność niezwykle ubogaca miłosne relacje, ale jej istnienie nie od nich zależy. Ona jest namiętnym płomieniem egzystencji samej w sobie. Czystą miłością. Głęboką receptywnością. Jest wewnętrzną i zewnętrzną pieszczotą istnienia, która sprowadza niebo na ziemię w tym ciele, w tej chwili, w tym doznaniu, w tym życiu.

Ucieleśnianie takiej erotyczności, emanowanie nią w świecie wciąż oddzielonym od głębokiej kobiecości, wciąż jej zaprzeczającym, jest rewolucyjnym aktem prawdziwej odwagi. Ale właśnie tej suwerennie seksualnej i kochająco twórczej mocy nasz świat, nasze kobiece serca i ciała, nasze relacje i życia potrzebują teraz ogromnie. 

 

Z całą moją miłością,

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Widzisz, seksualność jest mniej o akcie całkiem dobrego seksu przez siedemnaście minut dwa razy w tygodniu, a bardziej o otaczaniu siebie nieustannie parującą sensualną energią, pulsującą tuż pod twoim codziennym życiem i nasączającą niemalże wszystko, co robisz. To jest tak, jakbyś zawsze była troszeczkę napalona, troszeczkę podniecona, jednak obiektem twojego delikatnego pożądania jest nie tylko twój kochanek, ale boskie życie samo w sobie.

– sera beak

 

Czy to jest coś dla Ciebie?

 

 Kochanka Wszechświata jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:

— chcesz zgłębiać prawdziwą świętą seksualność poza technikami seksualnymi – ponieważ wyczuwasz, że istnieje tutaj coś o wiele więcej i dostępnego dla ciebie niezależnie od tego, czy jesteś w relacji miłosnej czy nie

— tęsknisz za erotyką jako twoją naturalną zdolnością do odważnego kochania się ze światem całą sobą, do odnajdywania miłosnej pieszczoty w najprostszych gestach, czynnościach, doznaniach, czy (nie)codziennych zjawiskach 

— pragniesz z delikatnością uzdrawiać swoje seksualne zranienia i pomału odzyskiwać i odnawiać swoją erotyczną istotę, 

pragniesz doświadczać poczucia własnej wartości, piękna, bezpieczeństwa i umocowania w byciu erotyczną i seksualną

chcesz uzdrawiać podział pomiędzy seksualnością i świętością, mocą i miłością, erotyką i niewinnością

— chcesz poznać (antyczne) tantryczne praktyki, w których sięgasz (boskiej) miłosnej rozkoszy i błogości w swoim wnętrzu i potem w swoich erotycznych relacjach, połączeniach

— pragniesz  doświadczać unii pomiędzy swoją wewnętrzną dojrzałą męskością i kobiecością, by dopełniały, wspierały i kochały siebie 

— pragniesz zadedykować ten czas tworzeniu nowych nawyków, które uczą ciebie, twój umysł i ciało spłukiwania stresu i napięć sensualnością i ponownie łączą z wnętrzem ciebie

— jesteś głodna pełnych dedykowania duchowych praktyk, które – wychodząc poza koncepcje i dogmaty – głęboko celebrują (świętą) kobiecość i prowadzą do bezpośredniego doświadczania kobiecej świadomości

a także jeśli…

odkrywanie miłości, mądrości, erotyki, mocy i tajemnicy kobiecego życia to twoje jedne z najwyższych wartości. I pomimo swoich życiowych zmagań, nic ciebie przed tym nie powstrzyma.  

 po więcej info o rodzaju praktyk przejdź tutaj →

Co otrzymasz?

ta21-dniowa kobieca praktyka zawiera:
 • Przewodnik po Programie w pdf z wprowadzeniem od Sonii
 • Kobiece praktyki (blisko 20) w pdf lub mp3, każda z wprowadzeniem
 • Inspiracje w postaci wglądu, czasem przepisu na coś, wiersza, które pomagają być w atmosferze praktyk 
 • Nagrania z 3 spotkań online (po 1,5 h) o uniwersalnej matczynej miłości w nas i wokół nas; perspektywa + praktyka
 • Miejsce w prywatnej FB grupie, gdzie możesz podzielić się czymś, przyjąć bądź zaoferować wsparcie
 • Muzyczne playlisty zharmonizowane z naszą praktyką, dostępne na Spotify lub Tidal
 • Dostęp do ww. materiałów wraz z nagraniami webinarów na zawsze (online na poufnej stronie + do pobrania lub wydruku)

Co będziesz robiła?

Praktyki Kochanki Wszechświata są dedykowane przypominaniu każdej kobiecie, że jest ucieleśnieniem erotyczności życia samego w sobie. Są przypominaniem o jej wrodzonej sensualności. O tym, że jej świątynią jest obfita i ekstatyczna przyjemność. O tym, że celebrując swoją zmysłowość, łączy się z wewnętrznym światłem swojej unikatowej kobiecej esencji. Wypływającym z i prawdziwie wzmacniającym jej poczucie własnej wartości, pewności, godności i magnetycznego piękna.  I, eksplorując tantryczną zasadę, w której nasze ciało jest mikrokosmosem odzwierciedlającym makrokosmos wszechświata, będziemy wędrowały ku kobiecości jako cudowi inkarnacji. Tej, w której niebo kocha się ziemią, a ona z nimi.

Czyli, w tym programie – w prostych praktykach i medytacjach, często inspirowanych tantryczną ścieżką Shakti – w swoim rytmie i czasie, zanurzysz się w:

01

suwerenne ciało

Uwalnianie z niemal hipnotycznego uwarunkowania medialnym wizerunkiem kobiecego ciała i odzyskiwanie go dla siebie. Delikatnie, świadomie, z zaangażowaniem. Dla ponownego postrzegania siebie z zachwytem i radością poprzez:

 • umacnianie suwerenności swojego ciała, jako aktu miłości i lojalności wobec siebie 
 • przechodzenie od samokrytyki ciała, odczuć wstydu, niepewności czy żalu, w odżywienie i kochanie 
 • honorowanie, energetyczne oczyszczanie ciała i rozpuszczanie zesztywnień dla rozluźnienia, akceptacji i zaufania sobie

02

 erotyczna esencja

Odkrywanie namiętnej i uzdrawiającej sztuki głębokiego połączenia ze swoją seksualnością, napełniania i odżywiania jej energią, jako miłosną mocą, najpierw i przede wszystkim dla siebie, poprzez:

 • pogłębianie sensualnej receptywności różnych miejsc swojego ciała i erotycznych połączeń między nimi
 • budzenie swojej ekstatyczności w delikatnym seksualnym i nie seksualnym (uzdrawiającym) dotyku / masażu łona (yoni)
 • nasączanie przyjemnością i energią seksualną każdej komórki swojego ciała
 • przemianę zranień serca w miłosną otwartość
 • łączenie z wyzwalającą, np. z taboo, energią swojego kobiecego yang 

03

erotyczne połączenia

Pogłębianie intymności ze swoją erotyczną esencją w połączeniu z erotycznością otaczającej egzystencji, samego życia, innej osoby w:

 • miękkim ugruntowaniu w częstotliwości żywiołów, świata natury
 • aktywowaniu zmysłów jako portali do erotyki wszechświata
 • otwieraniu swojego galaktycznego ciała i kosmicznego łona
 • sensualnym spotkaniu wewnętrznej kobiecości i wewnętrznej męskości
 • odnajdywaniu połączeń między seksualnością, miłością i duchowością
  … byś przypominała sobie, że jesteś nieskończenie kochana
 po więcej info o rodzaju praktyk przejdź tutaj →

Dodatkowo

Pamiętając o boginiach, niezwykłych przewodniczkach po świętej kobiecości, poznasz także praktykę dbania o świadome i odżywiające relacje poprzez nasączanie swoich wyższych zmysłów świętą mądrością, kodami Afrodyty. Przecież miłość, sensualność i piękno to Jej królestwo. W tej praktyce będziesz mogła zainicjować siebie w wyższą świadomość miłości i otworzyć na intuicyjne przewodnictwo po przestrzeni swoich relacji. I niezależnie od tego, jaki krok potrzebujesz zrobić jako kolejny w dziedzinie miłości i kochania, teraz – w tym miejscu Twojego życia, zostanie Ci on pokazany.

Umiejętność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobiecą, nie jest mi obca. Kocham ten stan, ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mała chwila przerwy, by podnieść swoją energię, oczyścić ją i dotrzeć do swojej mocy. I czuć się ze sobą cudownie. To piękna praktyka, na którą się czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym… 

Malina

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie „twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonia to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

Małgorzata

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów, praktyk.

Anna

Gotowa? 

Pamiętaj proszę, że praktykujesz w rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami i w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz. 

420,00 

• pełen program •
płatność przy rejestracji

Częste pytania

JAK TO PRZEBIEGA? JAKIE SĄ KOLEJNE KROKI, GDY DOŁĄCZĘ?

Wiadomość email potwierdzającą rejestrację w programie otrzymasz w ciągu godziny od dokonania płatności online.

Wkrótce po niej, w ciągu kilkunastu minut otrzymasz pierwszą wiadomość programu pt. [Dzień 1] z przywitaniem i pierwszymi praktykami.

Kolejne wiadomości z praktykami, materiałami i inspiracjami, będziesz otrzymywała w dobowych odstępach, aż do ostatniego dnia programu, tj. do 21-go dnia. Zatem pora ich otrzymywania zależy od pory, w której dokonasz rejestracji w programie.  

Wiadomość drugiego dnia, zatytułowana [Dzień 2], będzie zawierała Przewodnik po programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak praktykować. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona. W tym samym Przewodniku znajdziesz link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami wszystkich praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku) oraz nagraniami z 3 spotkań online.  Co oznacza, że możesz praktykować w rytmie otrzymywanych wiadomości lub całkowicie swoim.

Jak często trzeba praktykować i co jeśli nie zawsze będę miała czas?

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej. 

Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min, czasem 20-30 minut lub więcej, gdy będziesz mogła czy chciała. A czasem wcale. Część z nich będziesz mogła wplatać w swoje codzienne czynności. Niezależnie od swojej dyspozycyjności, najważniejsze w kobiecej praktyce jest to, że do niej powracasz. Ponownie i ponownie. Tak, jak jest to dla ciebie możliwe. 

To, co możesz zrobić już teraz, przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie np. mówiąc swoim bliskim o nim, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wizualizacji · praktyk ze zmysłami · praktyk oddechem & głosem · delikatnego ruchu i dotyku · masaży swojego ciała · uzdrawiania yoni (łona) · tantrycznych medytacji z energią Shakti & celebracji kobiecości · praktyk z wybranymi emocjami & przekonaniami · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała stały dostęp. Jednak, chociażby ze względu na nieprzewidywalne techniczne sytuacje, naprawdę warto pobrać je na swój nośnik.  

Czy jest możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia?

Na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności, będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami i Sonią. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z Sonią pisząc na adres [email protected].

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem.

Niezależnie, na ten program przysługuje 7-dniowa gwarancja satysfakcji. Dlatego, jeśli w tym czasie okaże się, że to nie jest coś dla ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy. 

Masz inne pytania? Napisz na [email protected].