Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Sam Nektar

od tantrycznych bogiń

 

„Nie ma niczego bardziej potężnego niż kobieta, która ucieleśniła swoją duszę, kobieta, która nie tylko wierzy, że jest inkarnacją boskiej kobiecości, ale która ośmiela się działać jak ona.”

~ Sera Beak

medytacje tantrycznej ścieżki shakti:

PIERSI BOGINI – w źródle wykwintnie kobiecych energii

Pierwsza praktyka tego zestawu to jedna z najważniejszych dla kobiecej esencji medytacji sprzed wieków z tantrycznej ścieżki Shakti. Pozwoli ci w subtelny sposób wchodzić w co raz bardziej intymny i głęboki kontakt ze swoimi piersiami, krok po kroku, tak by mogły nasączać ciebie swoim miłosnym i uzdrawiającym odżywieniem. Dzięki niej podarujesz czas swoim piersiom w sposób pełen miłosnej, niezwykle odżywczej i super sensualnej uważności.

medytacje tantrycznej ścieżki shakti:

LALITA (Lalita Tripura Sundari)

Gdybym miała wybrać tą jedną tantryczną boginię, to byłaby Ona.  Lalita (Ta, Która Oczarowuje), najpełniej obejmuje pozorne przeciwieństwa kobiecego autorytetu i seksualności, erotycznej i duchowej miłości. Królewska i pełna wdzięku reprezentuje najbardziej zachwycającą formę zintegrowanej kobiecości. 

medytacje tantrycznej ścieżki shakti:

KALI – 4 dary czarnej bogini

Bogini Kali (Ta, Która Jest Czarna), jako energia absolutnej wolności, fascynuje wiele współczesnych kobiet. W mitologii tantrycznej pojawia się wyskakując z czoła wspaniałej bogini Durga, jako odpowiedź dzikiej, gniewnej, uzdrawiającej mocy na opresję dominacji wszelkich struktur. Jej Shakti jest oszałamiająco silna i często manifestuje się w naszych życiach jako konfrontacja z tym wszystkim, w czym utknęłyśmy, czym się więzimy, co nie jest prawdą i miłością.