Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę
miękkie zwierzę twojego ciała
21-dniowy kobiecy program online
cześć 2.0 W cyklu rytuały dla kobiecości: proste praktyki & medytacje kochania siebie
  11 – 31 stycznia 2020  

 

Kochana,

Cykl Rytuały dla Kobiecości jest zaproszeniem Ciebie do obdarowywania siebie tą częścią swojej kobiecej rzeczywistości, za którą być może od dawna tęsknisz. Za odpoczynkiem, ukojeniem i odnowieniem w prostocie intymnego bycia ze sobą. Za mądrością, w której każda część ciebie czuje się witana i spełniona. Za bliskością, która budzi kwiat twojej kobiecości do rozkwitu. Za wracaniem do domu swojego ciała, intuicyjnej natury i obfitości zmysłów. Za cieszeniem się sobą bezwstydnie.  Za doświadczaniem siebie różnorodnej, prawdziwej i w tym umocowanej.

Jest stworzony w darze dla splendoru życia jako kobieta. Dla wzbogacania wszystkich swoich relacji i odżywiania siebie po to, byś jeszcze pełniej kochała siebie i, z nienaruszonym instynktem, angażowała się w życie i czerpała ze świata.

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami & w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online.

Poszczególne części cyklu, nowa co pół roku, będą prowadziły do różnych sfer kobiecego życia. Do wewnętrznej wiedzy, do poczucia bycia jednym z rytmami natury, do odpoczynku w swoim wewnętrznym sanktuarium i czerpania z uzdrawiającej mocy bycia delikatną dla siebie, do celebrującego zmysły i przyjemność romansowania z życiem, do wewnętrznej autonomii, do czerpania z każdego aspektu siebie, do kochania swojego ciała. A w tej drugiej – do rozluźnienia, zaufania i umocowania w intuicyjnej i instynktownej naturze, mądrości i mocy wewnętrznego zwierzęcia swojego ciała. Wszystkie szczegóły przeczytasz dalej…

Alicja Sonia

Alicja Sonia Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Wystarczy, że pozwolisz miękkiemu zwierzęciu twojego ciała, by kochało to, co kocha.

mary oliver

Czego się nauczysz?

W Miękkim Zwierzęciu Twojego Ciała nauczysz się jak świadomie doglądać swojej pierwotnej natury oraz doceniać i honorować swoje różne zwierzęce instynkty, dla swobodnego dostępu do wrodzonej inteligencji, mocy i mądrości swojego ciała.  

 W praktykach tego programu będziesz mogła zadbać o sensualną i intuicyjną percepcję – coś, co jest w tobie naturalne, cenne i święte. Coś, co harmonizuje twój system nerwowy, pogłębia swobodne i instynktowne poruszanie się po codzienności: pomiędzy odpoczynkiem i gotowością, tworzeniem i wyczuwaniem granic, rozmawianiem i konfrontacją, przewodnictwem i pielęgnowaniem, zdobywaniem i kochaniem.

Dowiesz się jak, poprzez odczuwanie, możesz poszerzać swoją wrodzoną wszechstronność, elastyczność i klarowność. I, bardzo ważne, być w intuicyjnym kontakcie z tym, czego naprawdę potrzebujesz, by zadbać o siebie i o to, co kochasz. 

 Zatem, w tym programie – w prostych kobiecych praktykach, wielu inspirowanych tantryczną ścieżką Shakti, a także często wplecionych w codzienność – zanurzysz się w: 

01

zdrowe granice

Świadome pielęgnowanie swojej atmosfery, swojego samopoczucia, swojej aury poprzez budowanie zdrowych granic dzięki:

 • pogłębianiu umiejętności filtrowana tego, co jest dla ciebie i twojego ciała szkodliwe i mówienia ‘nie’ oraz tego, co wspiera i mówienia ‘tak’,
 • szanowaniu swoich wewnętrznych rytmów, by mogły być żywym, harmonijnym i zintegrowanym wparciem twojej klarowności i wolności.

02

mądrość instynktów

Poszerzanie umiejętności bycia – ze sobą, swoją skórą i ciałem – tak naturalną i elastyczną, jak zwierzę, by zawsze wiedzieć czego właśnie potrzebujesz, co jest teraz najważniejsze, poprzez:

 • pielęgnowanie odczuwania i witania cennych impulsów, wskazówek od wszystkich swoich instynktów – różnych części inteligencji swojego ciała
 • naukę obejmowania współistnienia przeciwieństw w sobie: jak bycie wyrafinowaną, subtelną, cudownie delikatną i dziką, pierwotną, seksualną
 • przyjmowanie uzdrowienia i prowadzenia od instynktownej mocy swojego wewnętrznego zwierzęcia-przewodnika.

03

pierwotna sensualność

Uwrażliwianie na wyczuwanie siebie i otoczenia każdym ze zmysłów, jako organicznego języka swojego zwierzęcego ciała, dla dbałości o:

 • sztukę bycia w chwili obecnej i dostrzegania detali życia świeżym spojrzeniem
 • umiejętność odpoczynku w zrelaksowanej czujności
 • pierwotną, soczystą przyjemność z sensualnego doświadczania piękna i tajemnicy wewnętrznego i zewnętrznego świata
jak dokładnie przebiega nasza praktyka przeczytasz tutaj→
Jednak najważniejsze jest, że praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami & w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz.

Dodatkowo

Poznasz także specjalną praktykę pogłębiania swojej intuicji. Jeśli naprawdę jej zaufasz i na jakiś czas się w nią zanurzysz, odsłoni ci swój dar co raz łatwiejszego, naturalnego, sensualnego wyczuwania tego, co jest dla ciebie dobre, czy i który z dalszych kroków podjąć, czy i którą możliwość wybrać. 

Dla kogo jest ten program?

 

Miękkie Zwierzę Twojego Ciała jest dla każdej kobiety (i osoby, która czuje się kobietą), pragnącej harmonizować, integrować to, co jest w niej instynktowne z tym, co jest w niej racjonalne, by pełniej kochać siebie i czerpać ze swoich mądrości. Ale jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:

pragniesz pogłębiać dostęp do naturalnych i pierwotnych atutów swojego wnętrza

chcesz instynktownie dostrzegać więcej dostępnych dla ciebie możliwości i rozwijać intuicyjne wyczuwanie, które z nich są dla ciebie dobre

chcesz poszerzać przestrzeń pomiędzy wywołującą coś sytuacją a twoją odpowiedzią na nią; być w tym bardziej elastyczną, kreatywną

pragniesz bardziej zadbać o klarowność swoich zdrowych granic, a także wyczuwać i szanować granice innych

pragniesz rozwijać umiejętność bycia w zrelaksowanej, sensualnej czujności

czujesz się przeintelektualizowana i pragniesz wrócić do ciała i swojej intuicji, tylko szukasz na to sposobów

chcesz zorientować siebie na pogłębiającą odczuwanie przyjemność i pozwalać jej być twoim sensualnym przewodnikiem, jako części wspaniałej mądrości natury

tęsknisz za głębokim przyjęciem, odpoczynkiem i odżywieniem w różnorodnych, często przeciwnych aspektach swojego wnętrza

szukasz  naturalnych sposobów medytacji, kobiecej praktyki duchowej, która obejmuje pełne spektrum ludzkiego życia, spontanicznie wypływa z własnego instynktu i ciała, wychodząc daleko poza monotonną i mechaniczną rutynę czy koncepcje transcendencji emocji, zmysłów i ciała.

Co otrzymasz?

Kompletny 21-dniowy program Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie zawiera:
 • Przewodnik po Programie w pdf z wprowadzeniem
 • Osobisty Dziennik w pdf
 • blisko 20 kobiecych praktyk w formie: pdf , albo mp3, albo video + wprowadzenie do każdej z nich
 • 3 spotkania online, każde po 1,5 h – w poniedziałki:
  13, 20 i 27 stycznia 2020, w godz.: 20:30 – 22:00
 • Inspiracje w postaci wiersza, sugestii, przepisu, które pomogą ci być na bieżąco
 • Miejsce w kręgu Shakti Online Yoginis (prywatna grupa kobiet na FB)
 • Dostęp do ww. materiałów i ich aktualizacji na zawsze (online + do pobrania lub wydruku)
jak dokładnie przebiega nasza praktyka przeczytasz tutaj→

Dołącz do Nas

Zaczynamy w sobotę 11 stycznia, a kończymy w piątek 31 stycznia 2020.

// szybki przelew online • blik • paypal (karty kredytowe/debetowe) //

Częste pytania

Jak przebiega ten program?

Powitalną wiadomość email potwierdzającą rejestrację w programie otrzymasz w ciągu godziny od dokonania płatności online.

Zaczynamy w sobotę 11 stycznia, kończymy w piątek 31 stycznia 2020.

Dzień przed rozpoczęciem programu otrzymasz przypomnienie, że już prawie zaczynamy. A następnego dnia, w sobotę o poranku otrzymasz pierwszy email programu pt. [Dzień 1] z przywitaniem i wprowadzeniem.

Kolejne wiadomości z praktykami, materiałami i inspiracjami, będziesz otrzymywała sukcesywnie każdego poranka, aż do ostatniego dnia programu.

Wiadomość drugiego dnia pt. [Dzień 2], będzie zawierała Przewodnik po programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak praktykować. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona. W tym samym Przewodniku znajdziesz link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami do tej pory wysłanych do ciebie praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku).

Daty i godziny spotkań/kręgu online: 

poniedziałki – 13, 20, 27 stycznia 2020 r.

w godz. 20:30 – 22:00

W dniu spotkania otrzymasz link do platformy online. Każde spotkanie trwa 1,5 h i ostatnie 30 min. jest na pytania, nasze wglądy i refleksje. Jeśli nie będziesz mogła w którymś z nich uczestniczyć, nie martw się, następnego dnia otrzymasz link do pobrania i odsłuchania. Nagrania będą także dostępne na ww. poufnej stronie www programu.

Jak często trzeba praktykować i co jeśli nie zawsze będę miała czas?

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.  Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min danego dnia, a czasem więcej. Optymalnie to 3-5 razy w tygodniu po 20-30 minut. Naturalnie lepiej jest zrobić coś, niż nic. Dlatego część z nich będzie tak przygotowana, byś mogła je wplatać w swoją codzienność.

Gdy zdarzy się klika lub więcej dni, podczas których nie wykonasz żadnej praktyki, pamiętaj proszę, że to jest właśnie twój rytm i w nim jest zawarta wiadomość dla ciebie.  Zauważ ją proszę. Zaufaj temu rytmowi i sobie.  

Może się też okazać, że któraś z praktyk szczególnie ciebie przyciągnie. Wtedy pozostań przy niej dłużej, bo to oznacza, że niesie jakiś dar dla ciebie. Pozostałe po prostu wykonasz później, nawet po programie,  gdy już będziesz chciała.

I pamiętaj, że dostęp do praktyk będziesz miała zawsze, co oznacza, że możesz do nich wracać w każdej chwili i tyle razy, ile będziesz potrzebowała. 

To, co możesz zrobić przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie mówiąc swoim bliskim o nim i poprosić ich, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wizualizacji · dawnych tantrycznych praktyk, także angażujących zmysły · praktyk z instynktami i wewnętrznym zwierzęciem-przewodnikiem · praktyk z oddechem & głosem · delikatnego ruchu i dotyku · praktyk instynktownego wnoszenia i dbania o granice · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała dostęp od 2 dnia na zawsze.

Czy jest możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia?

Na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności, będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami i Alicją. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z Alicją pisząc na adres [email protected].

Jakie są kolejne kroki, gdy dołączę?

Niedługo po wpłynięciu Twojej płatności, otrzymasz potwierdzającą wiadomość email. 

Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – także zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

W pierwszym dniu rozpoczęcia programu, czyli w sobotę 11 stycznia, o poranku otrzymasz ode mnie wiadomość z przywitaniem i wprowadzeniem. Następnego dnia, w poniedziałek, otrzymasz pierwsze praktyki i informacje. A potem, sukcesywnie dalsze materiały. Bądź spokojna, będziesz prowadzona.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną pisząc na: [email protected].

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem. Ponieważ dostęp do wszystkich materiałów jest już od drugiego dnia programu, od tego dnia zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. A także, ponieważ dostęp do materiałów jest na zawsze (co oznacza, że możesz do nich wracać i powtarzać wtedy, gdy będziesz mogła i chciała), brak czasu i możliwości bieżącego podążania za wszystkim praktykami w czasie trwania programu również nie jest podstawą do ww. zwrotu.

Masz pytania? Napisz na [email protected].

Nakarm Swoją Duszę

otrzymując swój bezpłatny dostęp do Inspiracji Yogini→  biblioteki praktyk, medytacji, rytuałów, modlitw, wglądów i przeróżnych inspiracji. To jest zaczątek tego zbioru. Zapisz się, by kolejne i nowe przychodziły prosto na twoją skrzynkę.

Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies. Dodatkowo otrzymasz dostęp do newslettera Namiętnej Obecności. Jeśli Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.