Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Intymna ze Sobą

& Delikatna dla Siebie
21-dniowy kobiecy program
w wersji DO SAMODZIELNEJ PRAKTYKI – zaczynasz kiedy chcesz

 

Kochana,

Ten 21-dniowy kobiecy program jest zaproszeniem Ciebie do obdarowywania siebie tą częścią swojej kobiecej rzeczywistości, za którą być może od dawna tęsknisz. Za odpoczynkiem, ukojeniem i odnowieniem w prostocie intymnego bycia ze sobą. Za mądrością, w której każda część ciebie czuje się witana i spełniona. Za delikatnością, która budzi kwiat twojej kobiecości do rozkwitu. Za wracaniem do domu swojego ciała, intuicyjnej natury i obfitości zmysłów. Za cieszeniem się sobą bezwstydnie.  Za doświadczaniem siebie różnorodnej, prawdziwej i w tym umocowanej.

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami & w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online.

Nasze programy, nowy co pół roku, będą prowadziły do różnych sfer kobiecego życia. Do wewnętrznej wiedzy, do poczucia bycia jednym z rytmami natury, do dzikiego i sensualnego zwierzęcia w sobie, do celebrującego zmysły i przyjemność romansowania z życiem, do wewnętrznej autonomii, do czerpania z każdego aspektu siebie, do kochania swojego ciała. A ten pierwszy – do odpoczynku w swoim wewnętrznym sanktuarium i czerpania z uzdrawiającej mocy bycia delikatną dla siebie. Wszystkie szczegóły przeczytasz dalej…

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

bądź dla siebie delikatniejsza.
jesteś oddychającą istotą.
wspomnieniem dla kogoś.
domem dla życia.

Nayyirah Waheed

Czego się nauczysz?

W Intymnej ze Sobą & Delikatnej dla Siebie, jako pierwszej części cyklu, zaczniesz od zwiększania swojej dbałości o czas i przestrzeń, które będą tylko dla Ciebie. W których będziesz czuła się bezpieczna i poza zasięgiem wszelkich powinności. W których będziesz mogła całkowicie się relaksować, otwierać i zdejmować swoją zbroję.  W których spędzone chwile będą niezwykle odżywiające, odnawiające i w pewien sposób święte.  Dzięki którym, dbając o siebie jak o swoją ukochaną, będziesz mogła wracać do świata i do najbliższych uważnie czuła i sensualna, bardziej klarowna i silniejsza.

Zatem, w tym programie – w prostych ucieleśnionych kobiecych praktykach, często inspirowanych tantryczną ścieżką Shakti – w swoim rytmie i czasie, zanurzysz się w:

01

intymne sanktuarium

Dawanie sobie czasu i przestrzeni, które będą tylko dla ciebie. W intymności, śmiałości i odwadze, dla dbałości o:

 • przechodzenie z wyczerpującego trybu realizowania i osiągania w odnawiające bycie i odczuwanie
 • przyjmowanie odżywienia, klarowności i wzmocnienia z wsiąkania w głębszy wymiar siebie – ten niewzruszony codziennymi historiami, wątpliwościami czy stresem, bo połączony z przestrzenną mądrością serca.

02

delikatość dla siebie

Odkrywanie subtelnej sztuki i uzdrawiającej mocy bycia dla siebie delikatną, intuicyjną i czułą, bez nacisku oczekiwań czy wyników, dla co raz łatwiejszego:

 • przechodzenia z napięcia i stresu w otwartość i sensualną przyjemność
 • rozgaszczania się w płynnym ruchu pomiędzy miękkością a stabilnością
 • odpoczynku w intymności z najbardziej skrywanymi emocjami, odczuciami, sekretami i pragnieniami.

03

wychodzenie poza wewnętrzną tyranię

Miękkie zasilanie wiary w siebie, poczucia kierunku i bezpieczeństwa poprzez:

 • poznanie sekretu codziennego metabolizowania energii emocji i odczuć
 • odkrywanie pragnienia stojącego za samokrytyką, czy negatywną opinią, którymi – w danym czasie czy sytuacji – powstrzymujesz siebie lub walczysz ze sobą
 • sztukę przechodzenia z niepokoju i strachu w ulgę i rozluźnienie.

Dodatkowo

Poznasz także antyczną tantryczną praktykę Oddech Yogini. Mistrzynie tantryczne często inicjują w nią kobiety na początku tej ścieżki, ponieważ ona w piękny i subtelny sposób rozluźnia, nawet bardzo dawne, napięcia w łonie, kontaktuje z niezwykle magnetyczną kobiecą energią – Shakti, w jej erotycznym i seksualnym wymiarze oraz otwiera na jej naturalny, płynny ruch w tobie i jej odczuwanie.

Dla kogo jest ten program?

 

W naszym często zabieganym i znieczulającym trybie życia Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie jest właściwie dla każdej kobiety i osoby, która czuje się kobietą. Ale jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:

czujesz się nadwyrężona byciem dla innych i pragniesz z miłością zadbać o bycie również dla siebie,

tęsknisz za intymnością ze sobą, ze swoją głębszą mądrością, klarownością i spokojem – tylko szukasz na to sposobów,

tęsknisz za pełnymi delikatności sposobami metabolizowania codziennych, tych subtelnych i tych trudnych odczuć, jakie masz dla siebie i innych,

jesteś w trakcie lub po trudnych doświadczeniach, czujesz wyczerpanie, stres bądź zablokowanie i pragniesz świadomiej zatroszczyć się o siebie, w zrozumieniu, czułości i akceptacji,

masz dość utykania i powstrzymywania siebie poprzez samokrytykę, obawy czy strach,

chcesz emanować, bez jakiegokolwiek starania się, naturalną sensualnością, delikatną uwagą, miękką ciekawością i radością, ale nie bardzo wiesz jak to pielęgnować,

szukasz kobiecych sposobów medytacji, praktyki duchowej, osadzonej w codzienności i obejmującej naszą cielesność, emocjonalność i… nieokiełznanie.

Dziękuję za Intymną i Delikatną. Taką kobiecość teraz przede wszystkim pielęgnuję w sobie, tej teraz chcę jak najczęściej oddawać głos. Tej kobiecości chcę w sobie doświadczać więcej. Ta praktyka tą cudownie miękką część wezwała i poruszyła. A oddech Jogini…ach! Coś niezwykłego dla mnie. Dziękuję za szczodrość, za prawdę stojącą na każdym słowem i gestem, za miłość, która czułam. Dziękuję za prowadzenie w moim wzroście do nowych wymiarów mnie

Marzena

Ten program dla mnie to zaproszenie do bycia ze sobą bez oczekiwań i bez celu, dla siebie. To 21 dni przepełnionych praktykami, które pozwoliły mi otulić siebie delikatnością, objąć siebie całą ze wszystkimi moimi emocjami, przekonaniami, tęsknotami. W tej mojej codziennej rzeczywistości, w której potrafię się zgubić goniąc za zadaniami i sama czasem nie wiem za czym jeszcze, proponowane przez Alicję praktyki pozwalały mi się zatrzymać i przypominały o tym, że brak pośpiechu jest ok i że poświęcanie czasu sobie też jest ok. Z ogromnym zachwytem i wdzięcznością dzielę się tym z Wami. Dziękuję.

Marta

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Alicji. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów, praktyk.

Anna

Co otrzymasz?

Kompletny 21-dniowy program Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie zawiera:
 • Przewodnik po Programie w pdf z wprowadzeniem od Alicji
 • Osobisty Dziennik w pdf
 • 12 kobiecych praktyk w pdf  + wprowadzenie 
 • 4 kobiece praktyki w mp3 + wprowadzenie
 • 2 kobiece praktyki w formie video
 • Nagrania audio z 3 spotkań online, każde po 1,5 h
 • Inspiracje w postaci wiersza, sugestii, przepisu, które pomogą ci być na bieżąco
 • Miejsce w kręgu Shakti Online Yoginis (prywatna grupa kobiet na FB)
 • Dostęp do ww. materiałów i ich aktualizacji na zawsze (online + do pobrania lub wydruku)

Rozpocznij praktykę

dla bycia dla siebie co raz bardziej… uważną, akceptującą i czułą

— rejestracja —

420,00 

// szybki przelew online • blik • paypal (karty kredytowe/debetowe) //

Częste pytania

Jak przebiega ten program?

Wiadomość email potwierdzającą rejestrację w programie otrzymasz w ciągu godziny od dokonania płatności online.

Wkrótce po niej, w ciągu kilkunastu minut otrzymasz pierwszą wiadomość programu pt. [Dzień 1] z przywitaniem i pierwszymi praktykami.

Kolejne wiadomości z praktykami, materiałami i inspiracjami, będziesz otrzymywała w dobowych odstępach, aż do ostatniego dnia programu, tj. do 21-go dnia. Zatem pora ich otrzymywania zależy od pory, w której dokonasz rejestracji w programie.  

Wiadomość drugiego dnia, zatytułowana [Dzień 2], będzie zawierała Przewodnik po programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak praktykować. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona. W tym samym Przewodniku znajdziesz link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami wszystkich praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku) oraz nagraniami z 3 spotkań online.  Co oznacza, że możesz praktykować w rytmie otrzymywanych wiadomości lub całkowicie swoim.

Jak często trzeba praktykować i co jeśli nie zawsze będę miała czas?

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.  Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min danego dnia, a czasem więcej. Optymalnie to 3-5 razy w tygodniu po 20-30 minut. Naturalnie lepiej jest zrobić coś, niż nic. Dlatego część z nich będzie tak przygotowana, byś mogła je wpleść w swoją codzienność.

Gdy zdarzy się klika lub więcej dni, podczas których nie wykonasz żadnej praktyki, pamiętaj proszę, że to jest właśnie twój rytm i w nim jest zawarta wiadomość dla ciebie.  Zauważ ją proszę. Zaufaj temu rytmowi i sobie.  

Może się też okazać, że któraś z praktyk szczególnie Ciebie przyciągnie. Wtedy pozostań przy niej dłużej, bo to oznacza, że niesie jakiś dar dla ciebie. Pozostałe po prostu wykonasz później, nawet po programie,  gdy już będziesz chciała.

I pamiętaj, że dostęp do praktyk będziesz miała zawsze, co oznacza, że możesz do nich wracać w każdej chwili i tyle razy, ile będziesz potrzebowała. 

To, co możesz zrobić przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie mówiąc swoim bliskim o nim i poprosić ich, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wizualizacji · praktyk ze zmysłami · praktyk oddechem & głosem · delikatnego ruchu i dotyku · tantrycznych medytacji z energią Shakti & celebracji kobiecości · praktyk z wybranymi emocjami & przekonaniami · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała dostęp od 2 dnia na zawsze.

Czy jest możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia?

Na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności, będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami i Alicją. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z Alicją pisząc na adres [email protected].

Jakie są kolejne kroki, gdy dołączę?

Niedługo po wpłynięciu Twojej płatności, otrzymasz potwierdzającą wiadomość email. 

Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

Następnie po upływie kilkunastu minut otrzymasz kolejną wiadomość email pt. [Dzień 1] z powitaniem i pierwszymi materiałami i praktykami (więcej info powyżej w “Jak przebiega program i ta praktyka?”).

Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną pisząc na: [email protected].

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem. Ponieważ dostęp do wszystkich materiałów jest już od drugiego dnia programu, od tego dnia zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. A także, ponieważ dostęp do materiałów jest na zawsze (co oznacza, że możesz do nich wracać i powtarzać wtedy, gdy będziesz mogła i chciała), brak czasu i możliwości bieżącego podążania za wszystkim praktykami w rytmie programu również nie jest podstawą do ww. zwrotu.

Masz pytania? Napisz na [email protected].