Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

królowa ucieleśniona cz. 1:

Granice

Jako Wyraz Miłości

7-tygodniowy program online:
12 luty – 1 kwietnia 2023

Już zaczęłyśmy naszą praktykę, ale jeśli chcesz do nas dołączyć, do poniedziałku 20 lutego, jeszcze ma to sens. Po tym dniu drzwi do naszej Świątyni zamykają się.

Dla kobiet, które pragną, by ich kobieca suwerenność wypływała z miękkiej, pełnej szacunku i miłości, odpowiedzialnej, wolnej i ostatecznie opartej na mądrości relacji z mocą.

Kochana…

 

Kiedykolwiek kobieta zadaje sobie swoje wielkie pytania jak… ‘Czy musi grać powszechnie nałożone role zamiast być tą, którą jest?’, ‘Kim właściwie, jaka organicznie jest?’, ‘Jaki jest jej prawdziwy cel, jej zawołanie, jej dar w życiu?’, ‘Jaki rodzaj szacunku, miłości, mocy i standardów w swoich relacjach, w swoim życiu tak naprawdę chce urzeczywistniać, wspier i chronić?’, to oznacza, że zaczyna być gotowa na uhonorowanie głosu swojej wewnętrznej przewodniczki, kreatorki i strażniczki – swojej suwerennej królowej – tej, która ma dla niej te wszystkie odpowiedzi.

W naszej patriarchalnej kulturze, znaczenie słów… królowa, suwerenność, zostały nam odebrane, po to, by nie było w świecie równowagi, byśmy nie były w kontakcie ze sobą jako królowymi swojego życia – swoich indywidualnych królestw.  A jednak, dla wielu z nas, suwerenna królowa wychodzi z ciemności teraz i przynosi ze sobą moc głębokiego i trwałego zaangażowania, byśmy uznały siebie jako suwerenne istoty. Aby to zrobić, aby móc ucieleśniać takie kobiece przewodnictwo, wcześniej potrzebujemy przejść przez swoją ciemność, przypomnieć sobie swoją prawdę i wejść w miejsce wewnętrznej wiedzy o tym co to znaczy stanąć w autentycznej mocy, co to znaczy wejść w nową relację z energią wewnętrznej boskości jako królowej, co to znaczy być królewską, być szlachetną. Zauważ, proszę te słowa. Czy ty też czujesz, że one tak naprawdę nie są o byciu od kogoś lepszą, o dominowaniu kogoś, o szczególnym pochodzeniu, stanowisku władzy czy odseparowaniu od świata?

Wewnętrzna królowa puka do naszych serc teraz i pyta: Czy zechcesz, czy jesteś gotowa mnie przyjąć?

Tą królewską kobiecość, która samo-określa i samo-honoruje siebie?  Tą, która jest pełna spokoju wewnątrz swojego serca i odpowiedzialności za samą siebie, ale jednocześnie jest pełna mocy, mądrości i dynamicznie asertywna wewnątrz swoich relacji. Tą, która z najwyższą przyjemnością ogłasza siebie światu ze świadomością tego, kim jest, innymi słowy – czego jest królową. I tą, która głęboko wie co jest prawdziwe, czego chcieć, co powiedzieć i jak działać w taki sposób, by urzeczywistniać swoje królestwo – czyli to, czego bez niej brakowałoby w świecie. I wreszcie tą, która widzi, uznaje i honoruje królestwa innych kobiet…

Podróż do takiej kobiecej wspaniałości rozpoczniemy od umiejętności odkrywania, określania i wnoszenia swoich granic, a więc granic swojego królestwa, nie tylko jako ochrony, ale także jako ekspresję swojej integralności, swojego serca i piękna. Zapraszam.

 

Z całą moją miłością,

Sonya Alicja

Sonya Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Na najgłębszym poziomie, granice nie oznaczają oddzielenia – wręcz przeciwnie, granice mogą być najczystszym wyrazem miłości.

Chameli Ardagh

Granice

Granice sa czymś zasadniczym w naszym życiu, w każdym jego aspekcie, w każdej relacji. Kiedy znamy je klarownie, jesteśmy ich świadome i z nimi szczere, wtedy wiemy, jak poruszać się poprzez wyzwania, czas niepewności, zagubienia, przeciążenia czy rozpadu.

Wiemy, jak tworzyć przestrzeń, by nowe możliwości mogły się odsłonić. Jesteśmy bardziej spokojne, rozluźnione, zintegrowane, w zaufaniu. Tworzymy piękniejsze, zdrowsze relacje. Mamy bardziej spełniające kariery. Dokonujemy lepszych wyborów.

Jednak tradycyjnie granice są postrzegane zwykle w kontekście odmowy, uczenia się mówienia ‘nie’ temu, czego nie chcemy, podejścia ‘albo wszystko, albo nic’, separacji, straty. Często są rozumiane wyłącznie jako coś sztywnego, zamykającego i niezmiennego, z reguły bez tej refleksji, że przecież każde ‘nie’ jest jednocześnie naszym ‘tak’ na coś innego. A przecież właśnie pomiędzy ‘nie’ i ‘tak’ układają się nasze granice, a więc także nasze poczucie bezpieczeństwa. A to z kolei odsłania przed nami niesamowitą przyjemność z otwierania się na i śmiałego dbania o to, co kochamy, czego chcemy więcej, bardziej, jeszcze. W swoim życiu. W swoim królestwie. I w takim ujęciu … “na swoim najgłębszym poziomie, granice nie oznaczają oddzielenia. Wręcz przeciwnie, mogą stawać się najczystszym wyrazem miłości“.

Czy to jest coś dla Ciebie?

 

Nasza kobieca praktyka tego programu jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:

chcesz wiedzieć czego chcesz i z większą pewnością i zaufaniem rozróżniać swoje ‘tak’ od ‘nie’ od ‘nie wiem’

chcesz swobodniej poruszać się po różnych odmianach granic, odróżniać te, które są negocjowalne od tych, które nie są; te, które są odruchową reakcją czy dostosowaniem od tych, które są wyrazem twoich głębokich pragnień; w różnych okolicznościach, z różnymi osobami, w różnym czasie

pragniesz odpowiadać na sytuacje, w których pojawia się temat granic, z większą łatwością, integralnością, swobodą

chcesz rozróżnianiać wnoszenie granic od składania próśb czy żądań, a także kompromisu od negocjacji

chcesz być bardziej uważna na swoje granice oraz granice innych, wyczuwać je bardziej świadomie

chcesz zgłębiać rożne sposoby komunikowania granic i wnosić je w sposób, którym honorujesz i siebie i innych

chcesz poprzez granice tworzyć przestrzeń na nowe możliwości wyboru, rozwiązań, odpowiedzi

chcesz dzięki granicom umiejętniej nawigować swoim życiem i… z przeciążenia przechodzić w klarowność, z wycofania w samo-określanie siebie, z zesztywnienia w rozluźnienie, z poczucia oddzielenia w pielęgnowanie połączenia, intymności z wybraną osoba

pragniesz usuwać wątpliwości wokół swoich najgłębszych potrzeb i pragnień

tęsknisz za tym, by granice nie były jedynie kwestią negocjacji, ale głębokiego szacunku, miłości w relacji

tęsknisz za byciem wierną sobie i dbałością o siebie tak, jak naprawdę byś chciała, czy jak dbasz o innych 

i jak zawsze…

chcesz wyczulać siebie na sposoby, na które wciąż niepostrzeżenie podtrzymujemy patriarchat, by mieć swój wkład w uwolnienie tego, co w patriarchacie jest zakazane… wolna, suwerenna, mądra i dzika kobiecość

jesteś spragniona kobiecych sposobów odżywiania swojego wnętrza, ciała i duszy, nie tylko podczas warsztatów, ale na co dzień dbając o czas dla siebie – tylko szukasz na to sposobów, albo chcesz sprawdzić czy to jest coś dla ciebie. 

Co otrzymasz?

Co otrzymasz, w jaki sposób, jak to wygląda i o byciu razem, gdy będziesz chciała, potrzebowała

 codzienne Praktyki i Inspiracje

Każdego dnia (z wyj. dwóch tygodniowych przerw) prosto na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz od Sonyi wiadomość z wprowadzeniem, ucieleśnioną praktyką audio lub pdf (blisko 30) do wplecenia w swoje codzienne życie, z wglądami i zapytaniami dla pogłębienia swoich odkryć, z inspiracją by wzmonić swoją transformcję. Więcej informacji o rodzaju naszych praktyk →

dziewięć 90-minutowych zgromadzeń online na żywo

Grupowe zgromadzenia na Zoom z wprowadzeniem, prowadzonymi praktymi indywidualnie i z partnerką, rytuałami, pytaniami, dzieleniem się doświadczeniami i perspektywą, medytacjami i zagłębianiem w swoja duszę. Harmonogram →

Dostęp do nagrań i materiałów na zawsze 

Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć w spotkaniach online na żywo, nagrania video będą dostępne do obejrzenia w ciagu 48h od zakończenia spotkania.  Dostęp do nich będziesz miała na zawsze. Podobnie do materiałów i praktyk, które będziesz otrzymywała nie tylko w wiadomościach email, ale także będą sukcesywnie udostępniane na poufnej stronie programu.

Wyjątek: spośród 9 spotkań online na żywo, jedynie 4 z nich, ze względu na bardziej osobisty charakter (krąg) nie będa nagrywane.

Prywatna grupa online

Otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Telegramie (lub FB) – miejsca naszego kontaktu z innymi Królowymi-kobietami, by się czymś podzielić, otrzymać wsparcie czy podpowiedzi od Sonyi, a może zaoferować wsparcie komuś, pobyć w siostrzeńtwie.

Wsparcie od Sonyi

Po odpowiedzi na twoje pytania czy perspektywę na nurtujacy ciebie temat, Sonya będzie dostępna w ramach prywatnej grupy online. Ale taką możliwość będziesz miała zwłaszcza podczas spotkań online na żywo.

Co będziesz robiła?

W tym 7-tygodniowym kobiecym programie, wypełnionym przede wszystkim ucieleśnionymi – ponieważ zakorzenionymi w naszej kobiecej codzienności, życiowych wyzwaniach i pragnieniach – praktykami, ale także z prowadzeniem tantrycznych bogiń jak Durga, Saraswati, Lakshmi czy Parvati, zanurzymy się w możliwości, wolność i piękno jakie oferują granice, a przede wszystkim w:

1

odkrywanie granic jako świętych

O wiele głębsze, otwierające na ich moc i mądrość, rozumienie granic i praktykę z nimi od tego, jakie tradycyjnie znamy poprzez:  

 • osadzenie w swojej przestrzeni w odkrywaniu i odczuwaniu granic, które już istnieją

 • przyjrzenie się tradycyjnemu postrzeganiu i temu, co – w głębszym rozumieniu – wnoszenie granic oznacza, jakie są ich możliwości i dary

 • wyczulanie siebie na różne odmiany granic… reaktywne, twórcze, negocjowalne, nie-negocjowalne, fizyczne, czy energetyczne oraz bardziej świadome sposoby bycia z nimi

 • wchodzenie w granice jak w ramiona bezpiecznej przestrzeni i czasu dla świętej prawdy swojego serca, dla intymności ze sobą samą a nie poczucia wewnętrznego oddzielenia, dla odczuwania zarówno swojej indywidualności, jak i jedności ze światem

2

osobiste
GRaNICE

Pogłębianie świadomości swoich granic i rozumienia dlaczego granice pomiędzy tobą i twoim wnętrzem, twoim sercem są najważniejszymi do odkrywania i szanowania, poprzez:

 • pielęgnowanie wewnętrznego spokoju w byciu z nimi intymną i szczerą w całym ich spektrum
 • odkrywanie czego naprawdę pragniesz i jak rozróżniać swoje ‘tak’ od swojego ‘nie’ i swojego ‘(jeszcze) nie wiem’
 • umocowanie w swojej uważności w tym, co odżywia, a co drenuje ciebie
 • odczuwanie i wyznaczanie swoich fizycznych i energetycznych granic z chwili na chwilę
 • przechodzenie z obaw, strachu, samo-krytyki, czy poczucia winy w odwagę do odmawiania naginania siebie do tego, co nie szanuje ciebie
 • odkrywanie jak sama traktujesz siebie w kontekście granic, a także w co prawdziwie chcesz angażować swoja energię, swoje serce, swój czas, siebie
 • wychodzenie z poczucia przeciążenia poprzez używanie granic do nawigowania swoim życiem, z większą pewnością, łatwością, wdziękiem

3

granice
w relacjach

Odkrywanie swoich granic w relacjach i praktykowanie ich wnoszenia i trzymania w sposób, który honoruje ciebie i który honoruje innych, poprzez:

 • otwieranie się na istnienie granic i ich płynność w relacjach różnego rodzaju, w każdej dziedzienie swojego życia, w różnych okolicznościach, w różnym czasie
 • rozróżnianie wnoszenia granic od składania próśb czy żądań, a także kompromisu od negocjacji
 • zgłębianie bardziej świadomych, przestrzennych, czy kochających sposobów i warstw komunikowania granic
 • tworzenie opcji wyboru i bezpiecznej przestrzeni przez wnoszenie granic, by móc z napięcia, sztywności, poczucia oddzielenia przechodzić w rozluźnienie, swoje i innych, w pielęgnowanie i odżywianie intymności, połączenia z wybraną osobą
 • utrzymywanie swoich granic, w tym  ‘nie’ swojego serca, dla uzdrowienia czy rozkwitu relacji, większej w niej prawdy, piękna, jednak ze świadomością różnych opcji odpowiedzi drugiej osoby
 • odpowiadanie na codzienne sytuacje, w których powstał temat z granicami i odmawianie z poczuciem miękkości w ciele, z lekkością.

Po więcej info o rodzaju naszych praktyk przejdź tutaj →
albo

Harmonogram

spotkania online

(wprowadzenie, praktyka, pytania, wspólne refleksje; są nagrywane)

Środa, 15 luty br., 20:00-21:30

Środa, 22 luty br., 20:00-21:30

Środa, 8 marca br., 20:00-21:30

Środa, 22 marca br., 20:00-21:30

Środa, 29 marca br., 20:00-21:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kręgi online

(niedzielne bardziej sfokusowane na praktykach, osobno, w parach; a środowe – na pytaniach i odpowiedziach; nie są nagrywane)

Niedziela, 26 luty br., 20:00-21:30

Środa, 1 marca br., 20:00-21:30

Niedziela, 12 marca br., 20:00-21:30

Środa, 15 marca br., 20:00-21:30

codzienne praktyki i inspiracje

Otrzymujesz je codziennie prosto na twoją skrzynkę email w 1 i 2, 4, 6 i 7 tygodniu programu. Tydzień 3 i 5 to czas na pogłębienie wybranej przez ciebie praktyki, bądź na odpoczynek.

Umiejętność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobiecą, nie jest mi obca. Kocham ten stan, ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mała chwila przerwy, by podnieść swoją energię, oczyścić ją i dotrzeć do swojej mocy. I czuć się ze sobą cudownie. To piękna praktyka, na którą się czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym… 

Malina

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie „twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonia to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

Małgorzata

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów, praktyk.

Anna

Wspaniale, jeśli będziesz z nami

Zaczynamy w niedzielę 12 lutego i kończymy w sobotę 1 kwietnia br.

Wybierz swój wariant płatności: jednorazowo w całości albo w dwóch miesięcznych ratach (pierwsza rata jest płatna przy rejestracji, druga rata – do 11 marca 2023)

pełna płatność

królowa ucieleśniona cz.1:

Granice

Jako Wyraz Miłości

1 370,00 

• płatność jednorazowa
w całości
 •

Plan płatności

królowa ucieleśniona cz.1:

Granice

Jako Wyraz Miłości

685,00 

• PŁATNOŚĆ W DWÓCH MIESIĘCZNYCH
RATACH PO 685 ZŁ

Częste pytania

Jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wewnętrznych zapytań, refleksji & wglądów · wizualizacji · praktyk ze zmysłami, także w naturze · praktyk z oddechem i głosem · delikatnego ruchu, tańca i dotyku · opowieści i praktyk wnoszących mądrość różnych tantrycznych bogiń w nasze kobiece doświadczenia, wyzwania i codzienne życie · tantrycznych medytacji z energią Shakti · rytuałów i celebracji · praktyk z wybranymi emocjami, ograniczającymi wzorcami & przekonaniami · modlitwy, intencji, zasiewania nowego

Co się wydarzy zaraz po rejestracji?

W ciągu godziny od rejestracji w programie, otrzymasz 2 wiadomości:
– pierwszą – systemową, potwierdzającą płatność
– i drugą – ode mnie, potwierdzającą Twoje miejsce w programie. 

Jeśli nie znajdziesz ich w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – także zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

Potem, oczekuj pierwszej wiadomości w dniu rozpoczęcia programu.  

Kiedy będą spotkania online z Sonyą i jak wyglądają?

Spotkania online
Są na Zoom i obejmują wprowadzenie i perspektywę Sonyi na dany temat programu + praktykę. Ostatnie pół godziny to czas na pytania i odpowiedzi, czy wspólne refleksje. Są nagrywane. Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć na żywo, nagrania video będą dostępne w ciagu 48h od zakończenia spotkania.  Dostęp do nich będziesz miała na zawsze.

Środa, 15 luty br., 20:00-21:30
Środa, 22 luty br., 20:00-21:30
Środa, 8 marca br., 20:00-21:30
Środa, 22 marca br., 20:00-21:30
Środa, 29 marca br., 20:00-21:30

Kręgi online
Są na Zoom. Niedzielne są bardziej sfokusowane na praktyce, osobno lub w parach, a środowe – na pytaniach i odpowiedziach w nurtujących zagadnieniach, choć na obu te elementy są obecne plus możliwość dzielenia się swoimi odkryciami, refleksjami i bliższy kontakt z innymi kobietami… Ze względu na bardziej osobisty charakter, nie są nagrywane.

Niedziela, 26 luty br., 20:00-21:30
Środa, 1 marca br., 20:00-21:30
Niedziela, 12 marca br., 20:00-21:30
Środa, 15 marca br., 20:00-21:30

JAK OTRZYMAM DOSTĘP DO MATERIAŁÓW?

Dostęp do materiałów będziesz miała:

 • w codziennych wiadomościach email
 • na poufnej stronie www z plikami do tej pory wysłanych do ciebie praktyk i materiałów (hasło znajdziesz w Przewodniku, który otrzymasz w 2-m dniu programu).

W obu przypadkach do korzystania online, pobrania lub wydruku.

obawiam się czy będę miała czas na praktyki...

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby Twój udział zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.

Zatem, czasem danego dnia zaoferujesz praktyce parę chwil, czasem więcej, a czasem wcale. Średnio, dobrze by to było między 15-30 a 60 minut. To naprawdę zależy chociażby od dnia, czy samej praktyki, czy twojego rytmu. Może na przykład zgromadzisz ich kilka na jeden wieczór. Część praktyk będziesz mogła wpleść w swoje codzienne czynności.

Niezależnie od swojej dyspozycyjności, najważniejsze w kobiecej praktyce jest to, że będziesz do niej powracała. Ponownie i ponownie. Tak, jak jest to dla ciebie możliwe.

To, co możesz zrobić już teraz, przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie np. mówiąc swoim bliskim o nim, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Na zawsze. Jednak, chociażby ze względu na nieprzewidywalne techniczne sytuacje, naprawdę warto pobrać je na swój nośnik.  

czy otrzymam dodatkowe wsparcie?

Po odpowiedzi na twoje pytania czy perspektywę na nurtujacy ciebie temat, Sonya będzie dostępna w ramach grupy na Telegramie. Taka możliwość będzie także i zwłaszcza podczas spotkań online na żywo.

W sprawie prywatnej indywidualnej (płatnej) sesji możesz bezpośrednio skontaktować się z Sonyą pisząc na adres [email protected].

Jak dokonam płatności?

Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu tpay lub PayPal. 

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem.

Niezależnie, na ten program przysługuje 7-dniowa gwarancja satysfakcji. Dlatego, jeśli w tym czasie okaże się, że to nie jest coś dla ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy. 

Masz inne pytania? Napisz na [email protected].

Prowadząca

Sonya Alicja Bednarek jest wielbicielką tantrycznej ścieżki Shakti i badaczką utraconej Kobiecej mądrości. Wspiera kobiety w odzyskiwaniu swojego z Nią połączenia, a więc w ucieleśnianiu piękna swoich najgłębszych mocy, swojej najbardziej autentycznej duchowej i erotycznej ekspresji, aby mogły namiętnie i świadomie tworzyć i żyć swoje życia w świętej intymności ze swoim wnętrzem, z ukochanymi, ze światem. Jako yogini, głębia jej pracy wypływa z miłości do antycznej wiedzy i mitologii Bogini, z niewzruszonego dedykowania swojej wieloletniej osobistej praktyce oraz rozwojowi na wielu warsztatach zarówno jako uczestniczka, jak i asystentka swoich nauczycieli, z ponad 12-letniego doświadczenia z prowadzenia warsztatów, kręgów kobiet, programów online i indywidualnych sesji. Mimo, że w ostatnich latach pracuje z kobietami, to Kobieca mądrość jakiej jest dedykowana, co raz bardziej jest o mocy wykraczającej poza płeć, a nie tylko poza patriarchalne o niej koncepcje. Która nie istnieje bez esencji męskiej. I która jest do odrodzenia poprzez każde ludzkie istnienie. Więcej o Sonyi →