Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Nie musisz walczyć, by czuć się silna

 

Bezpłatne kobiece spotkanie online

wtorek, 14 maja 2019, 20:30 – 21:30

Niezwykła,

W tym świecie szybkiego tempa, w którym tyle dedykowałyśmy by czuć się silne, bardzo łatwo jest ulec przekonaniu, że aby nie utracić tej siły, sprostać codziennym wyzwaniom, uniknąć porażki i coś osiągnąć, potrzebujemy walczyć. A to budzi kolejne przekonanie, że potrzebujemy odłożyć na bok nasze subtelności, by czuć się w tym bezpieczną.  I z czasem odnajdujemy siebie w pułapce co raz większego dystansu pomiędzy tymi jakościami, jakby w zesztywnieniu i z odczuciem odejścia od naszych korzeni.

Na tym bezpłatnym spotkaniu kobiet zagłębimy się w to:
♦ kiedy tak naprawdę czujemy się silne i w mocy
♦ jakie nasze jakości to wspierają
♦ jak, na proste sposoby, możemy to pielęgnować.

Będąc częścią kolektywnego pola, z którego od pokoleń niepostrzeżenie przyjmujemy wiele wzorców przekonań i automatycznych reakcji, często przytrzymujemy siebie w powierzchownej warstwie swojego życia. Ale kiedy zaczynamy rozpoznawać w sobie co naprawdę przynosi nam umocowanie, głębszą obecność i spokój, inicjujemy siebie w życie o wiele większej głębi i znaczeniu, bo w połączeniu z czymś o wiele w nas mądrzejszym i prawdziwie wspierającym. Czymś co, o paradoksie, również niesiemy w sobie od pokoleń, w naszych ciałach i komórkach, ale co potrzebuje odkodowania delikatnym, ale w swej intymności śmiałym odczuwaniem siebie.

Podczas spotkania przekażę także więcej detali o nadchodzącej kobiecej praktyce online – Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie→, jako pierwszej części wieloodcinkowego cyklu Rytuały dla Kobiecości, i tym, co było inspiracją jej dla stworzenia. Będziesz także mogła zadać pytania. A jeśli nie będziesz uczestniczyła w czasie rzeczywistym, w dniu po spotkaniu otrzymasz link do nagrania.

Z pokłonem, dla nas, jako nowoczesnych mistyczek i artystek swojego życia!
Do zobaczenia,

Alicja

Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Dotychczasowe programy online

  • Mądra & Spełniona – Sekrety Kobiecej Obfitości – 2017 (5 tygodni)
  • Bogini Lakshmi – Moc Obfitości, Piękna i Nieskończonych Możliwości – 2016 (3 tygodnie)
  • Bogini Durga – Moc Prawdy i Ochrony – 2015 (3 tygodnie)
  • Radha – Bogini Boskiej Miłości, Kochanków i Romantycznej Tęsknoty – 2014 (3 tygodnie)

Masz pytania? Napisz na [email protected].