Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę
 ukryta istota relacji 
bezpłatne spotkanie online
zapraszamy kobiety, mężczyzn i inne osoby
 niedziela, 9 lutego 2020, 20:30 – 21:30/22:00 

 

Kochani,

Na tym bezpłatnym spotkaniu chcemy podzielić się z Wami bardzo rzadkim, świeżym, ciekawym i inspirującym spojrzeniem na relacje i związki. Każde ale zwłaszcza te miłosne, intymne.

Jest to spojrzenie, które w przepiękny sposób pomaga nam:

  • dbać o to, co kochamy w relacji, co jest dla nas w niej szczególnie ważne i cenne, bez czego nie mogłaby rozkwitać, istnieć
  • w trudnych czy dezorientujących sytuacjach, tych większych i tych drobniejszych, odzyskiwać klarowność w sposobie odpowiedzi na tą sytuację, tak by wciąż pielęgnować to, co w tej relacji kochamy
  • wychodzić poza projekcje na ukochaną osobę, by nie obciążać jej/jego odpowiedzialnością za nasze samopoczucie, mające źródło nie tyle w chwili obecnej, co we wcześniejszych doświadczeniach
  • pielęgnować lekkość w relacji i sposobie komunikacji
  • dedykować się nie tylko ukochanej osobie, ale także ukrytej istocie związku, i dzięki temu również dbać o siebie
  • budować relację, w której nie chodzi jedynie o zaspokajanie swoich potrzeb, ale o wzajemne towarzyszenie sobie w doświadczaniu i celebrowaniu jej esencji, odkrywaniu nowych darów, swoich i tej relacji, o szczodrym dzieleniu się nimi z ukochaną osobą i ze światem.

Będzie także czas na wspólne spostrzeżenia, pytania i odpowiedzi. Przekażemy Wam również parę detali o naszym warsztacie dla par i osób w bliskości pt. Odurzająca Intymność – Sztuka Ekstatycznej Miłości →, który poprowadzimy w dniach 27 lutego  -1 marca br. k/Olsztyna.

Jeśli nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w spotkaniu w czasie rzeczywistym, nie martw się, w następnym dniu otrzymasz link do nagrania, które będzie dostępne do 11 lutego włącznie.

Zapraszamy kobiety, mężczyzn i inne osoby, w relacjach lub solo, każdej orientacji psychoseksualnej.

Pozdrawiamy ciepło i do zobaczenia,

Sonia i Jör

Alicja Sonia Bednarek – Yogini i założycielka Namiętnej Obecności
Piotr Jör Grabowski – Psychoterapeuta i mentor, założyciel Essential Being

Przeczytaj o nas więcej →

Rejestracja 

Wpisz swoje imię i adres email by otrzymać wiadomość z link’iem do platformy online/zoom. Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – także zakładkę ‚oferty’.  Link do nagrania ze spotkania otrzymasz następnego dnia. Będzie dostępne do 11 lutego włącznie.

Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest Polityka prywatności i plików cookies. Dodatkowo otrzymasz dostęp do newslettera Namiętnej Obecności. Jeśli Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pisząc na [email protected].

Intymność jest o wzrastaniu większym, niż moglibyśmy sami, poprzez sztukę wzajemnego obdarowywania. 
david deida

O Nas

Towarzyszymy sobie w życiu, dojrzewając przez lata do wspólnego bycia w bliskości, intymności i namiętności. Powolny rozkwit naszego związku pozwala nam odkrywać, smakować oraz celebrować naszą relację bez pośpiechu, w głębokim szacunku, wolności i w szerokim spojrzeniu na miłość. Do tego samego zapraszamy wszystkie osoby, które pragną pielęgnować swoje relacje i związki.

Alicja Sonia Bednarek

Yogini i ambasadorka kobiecej świadomości. Wrażliwa na subtelności, od dzieciństwa odczuwała życie wielowymiarowo, sensualnie i intuicyjnie. To, że dziś kroczy tantryczną ścieżką Shakti jest naturalnym tego wyrazem. Od 2010 roku prowadzi warsztaty głównie dla kobiet inspirowane przede wszystkim właśnie tradycją tantry, której praktyki i nauki w piękny, praktyczny i honorujący kobiecość sposób przekazują sekrety i mapy kobiecego przewodnictwa i ucieleśnienia. Jest szczególnie doceniania za pielęgnowanie delikatności jako klucza do własnego przebudzania, a zwłaszcza do umiejętności bycia z emocjami, do rozgaszczania się w swoim ciele i seksualności, do czerpania z mądrości skrajnych aspektów swojego wnętrza. Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość, dla siebie, dla powrotu jej miłosnej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich. Wywiady z nią ukazały się w czasopismach / portalach Zwierciadło, Sens, Uroda Życia i Wysokie Obcasy. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

www.namietnaobecnosc.pl | www.shaktionline.pl

piotr jör grabowski

Psychoterapeuta i mentor. Towarzyszy ludziom w mierzeniu się z wyzwaniami życiowymi od 1998 roku. Od 2008 dużo uwagi w swojej pracy poświęca ludzkiej seksualności, duchowym aspektom seksu, relacjom, związkom, komunikacji oraz miłości. Prowadzi warsztaty w nurcie nazwanym przez siebie pracą z esencją, w którym łączy pracę z ciałem i seksualnością z praktyką obecności oraz krótko i długoterminowe procesy psychoterapeutyczne. Pracuje na sesjach z osobami różnej płci i orientacji, z parami, konstelacjami i rodzinami oraz na warsztatach z kameralnymi i dużymi grupami. W 2017 roku zaczął włączać w rozwojowe i terapeutyczne prace indywidualne doświadczenia VR (Virtual Reality). Ukończył m. in. Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces (2004/2006). W swoich artykułach i jako gość w mediach porusza zarówno pragmatyczne wątki związane z rozwojem osobistym jak i tematy kontrowersyjne dotykające tabu i wymagające przedefiniowania tego, co uznajemy za oczywiste. Jest ojcem dwóch córek oraz partnerem o szerokim spojrzeniu na miłość.

www.piotrjorgrabowski.blogspot.com