Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Intymna ze sobą

& delikatna dla siebie

 

 

21 – dniowy program do samodzielnej praktyki

21-dniowy program DO SAMODZIELNEJ PRAKTYKI

Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie

CZĘŚĆ 1.0 Z CYKLU

Rytuały dla Kobiecości:

Proste praktyki & medytacje kochania siebie

Kochana,

Cykl Rytuały dla Kobiecości jest zaproszeniem Ciebie do tego, byś używała zawartych w nim praktyk jako sposobu na wejście w tą część swojej kobiecej rzeczywistości, za którą być może od dawna tęsknisz. Za odpoczynkiem, ukojeniem i odnowieniem w prostocie intymnego bycia ze sobą. Za połączeniem z pierwotną mądrością swojego wnętrza, w której każda część ciebie czuje się witana i spełniona. Za delikatnością, która nieustannie budzi kwiat twojej kobiecości do rozkwitu. Za cieszeniem się sobą bezwstydnie.  Za doświadczaniem siebie kompletnej, prawdziwej i umocowanej.

 Jest stworzony w darze dla bogactwa życia jako kobieta. Dla wracania do domu swojego ciała, do swojej intuicyjnej natury, obfitości zmysłów i mądrości serca. Dla ubogacania wszystkich swoich relacji i odżywiania siebie po to, byś jeszcze pełniej kochała siebie i, z nienaruszonym instynktem, angażowała się w życie i czerpała ze świata.

Poszczególne części cyklu, nowa co pół roku, będą prowadziły do różnych sfer naszej kobiecej rzeczywistości. Do wewnętrznej wiedzy, do poczucia bycia jednym z rytmami natury, do dzikiego i sensualnego zwierzęcia w sobie, do celebrującego zmysły i przyjemność romansowania z życiem, do wewnętrznej autonomii, do czerpania z każdego aspektu siebie, do kochania swojego ciała. Bądź – jak ta pierwsza – do ugruntowania w swoim wewnętrznym sanktuarium i czerpania z uzdrawiającej mocy bycia delikatną dla siebie. Wszystkie szczegóły przeczytasz dalej…

Alicja

Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

 Uczestniczysz w rytmie programu,
albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami
& w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online.

“kocham siebie.”
najcichsza.
najprostsza.
najpotężniejsza.
rewolucja.
kiedykolwiek.

Nayyirah Waheed

Czego się nauczysz? 

W Intymnej ze Sobą & Delikatnej dla Siebie, jako pierwszej części cyklu, zaczniesz od zwiększania swojej dbałości o czas i przestrzeń, które będą tylko dla Ciebie. W których będziesz czuła się bezpieczna i poza zasięgiem wszelkich powinności. W których będziesz mogła całkowicie się relaksować, otwierać i zdejmować swoją zbroję.  W których spędzone chwile będą niezwykle odżywiające, odnawiające i w pewien sposób święte.  Dzięki którym, dbając o siebie jak o swoją ukochaną, będziesz mogła wracać do świata i do najbliższych silniejsza, uważnie czuła, naturalnie sensualna i przyjmująca.

Zatem, w ciągu tych trzech tygodni – w prostych praktykach i medytacjach – spokojnie i subtelnie, w swoim rytmie i komforcie swojego domu, nauczysz się obejmować w sobie

4 przeplatające się mądrości:

mądrość 1

W intymnym sanktuarium

 • Dawanie sobie czasu i przestrzeni. W intymności, śmiałości i odwadze.
 • Przechodzenie z realizowania i osiągania w bycie i odczuwanie.
 • Przyjmowanie odżywienia, klarowności i wzmocnienia z lądowania w głębszym wymiarze siebie. Niewzruszonym codziennymi historiami, wątpliwościami czy stresem. Zasilanym przestrzenną mądrością serca.

mądrość 2

Delikatna dla siebie

 • Odkrywanie subtelnej sztuki i uzdrawiającej mocy bycia dla siebie delikatną i intuicyjną, bez nacisku oczekiwań i wyników.
 • Przechodzenie z napięcia i stresu w otwartość i sensualną przyjemność.
 • Rozgaszczanie się w płynnym ruchu pomiędzy miękkością a stabilnością.
 • Odpoczynek w intymności z najbardziej skrywanymi odczuciami, sekretami i pragnieniami.

mądrość 3

Poza wewnętrzną tyranią

 • Poznanie sekretu codziennego metabolizowania emocji i odczuć.
 • Identyfikowanie zasad lub przekonań, którymi walczysz ze sobą w danym czasie.
 • Odkrywanie pragnienia stojącego za powstrzymującą samokrytyką, czy negatywną opinią.
 • Przechodzenie z niepokoju i strachu w ulgę i rozluźnienie.

mądrość 4

W tańcu z Shakti

 • Otwieranie się na i zwiększanie swojej zdolności wyczuwania w ciele niezwykle magnetycznej kobiecej energii – Shakti*. Nie tylko w specjalnej tantrycznej praktyce, ale także w delikatnym procesie tworzenia dla niej sprzyjających warunków: w oddechu, uważności, strumieniach przyjemności, w fizycznej i emocjonalnej płynności.
  * pierwotna i ekstatyczna kobieca moc kreacji we wszechświecie

Dla Kogo?

 

Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie jest zwłaszcza dla Ciebie jeśli:

♦  masz dość utykania czy bycia porywaną przez zewnętrzne historie, przekonania, samokrytykę, obawy czy niepokoje

♦  tęsknisz za pełnymi delikatności sposobami metabolizowania codziennych, tych subtelnych i tych trudnych odczuć, jakie mamy dla siebie i innych

♦ jesteś w trakcie lub po trudnych doświadczeniach, czujesz wyczerpanie, zmęczenie bądź zablokowanie i pragniesz świadomiej zatroszczyć się o siebie, w zrozumieniu, czułości i akceptacji

♦  tęsknisz za byciem ze sobą niezwykle intymną, jako jedynie prawdziwie odżywiającym i odnawiającym sposobem łączenia się ze swoją głębszą mądrością, spokojem i wracania do świata silniejszą – tylko szukasz na to sposobów

♦  chcesz emanować, bez jakiegokolwiek starania się, naturalną sensualnością, delikatną uwagą, miękką ciekawością i radością, ale nie bardzo wiesz jak to pielęgnować

♦  szukasz kobiecych sposobów medytacji, praktyki duchowej, obejmującej naszą cielesność, emocjonalność i nieokiełznanie.

Co otrzymasz?

Kompletny program Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie zawiera:

 • Przewodnik po Programie w pdf z wprowadzeniem od Alicji
 • Każdego dnia wiadomość e-mail zawierającą:
  – praktykę medytacji, wizualizacji czy wglądu w pdf, lub w mp3 + wprowadzenie, bądź
  – praktykę w formie video + wprowadzenie, bądź
  – inspirację w postaci wiersza, jakiejś sugestii, które pomogą ci być na bieżąco
 • Nagrania audio z 3 spotkań online, każde po 1,5 h
 • Osobisty Dziennik w pdf
 • Miejsce w kręgu Shakti Online Yoginis (prywatna grupa kobiet na FB)
 • Dostęp do ww. materiałów i ich aktualizacji na zawsze (online + do pobrania lub wydruku)

Rozpocznij Praktykę

I dołącz do naszego grona już teraz…

// sposób płatności: szybki przelew online • blik • paypal (karty kredytowe/debetowe) //

bądź dla siebie delikatniejsza.
jesteś oddychającą istotą.
wspomnieniem dla kogoś.
domem dla życia.

Nayyirah Waheed

Częste Pytania

Jak przebiega ten program?

Wiadomość email potwierdzającą rejestrację w programie otrzymasz w ciągu godziny od dokonania płatności online.

Wkrótce po niej, w ciągu kilkunastu minut otrzymasz pierwszą wiadomość programu pt. [Dzień 1] z przywitaniem i pierwszymi praktykami. 

Kolejne wiadomości z praktykami, materiałami i inspiracjami, będziesz otrzymywała w dobowych odstępach, aż do ostatniego dnia programu, tj. do 21-go dnia. Zatem pora ich otrzymywania zależy od pory, w której dokonasz rejestracji w programie.  

Wiadomość drugiego dnia, zatytułowana [Dzień 2], będzie zawierała Przewodnik po programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak praktykować. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona. W tym samym Przewodniku znajdziesz link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami wszystkich praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku) oraz nagraniami z 3 spotkań online.  Co oznacza, że możesz praktykować w rytmie otrzymywanych wiadomości lub całkowicie swoim.

Jak często trzeba praktykować i co jeśli nie zawsze będę miała czas?

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.  Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min danego dnia, a czasem więcej. Optymalnie to 3-5 razy w tygodniu po 20-30 minut. Naturalnie lepiej jest zrobić coś, niż nic. Dlatego część z nich będzie tak przygotowana, byś mogła je wpleść w swoją codzienność.

Gdy zdarzy się klika lub więcej dni, podczas których nie wykonasz żadnej praktyki, pamiętaj proszę, że to jest właśnie twój rytm i w nim jest zawarta wiadomość dla ciebie.  Zauważ ją proszę. Zaufaj temu rytmowi i sobie.  

Może się też okazać, że któraś z praktyk szczególnie Ciebie przyciągnie. Wtedy pozostań przy niej dłużej, bo to oznacza, że niesie jakiś dar dla ciebie. Pozostałe po prostu wykonasz później, nawet po programie,  gdy już będziesz chciała.

I pamiętaj, że dostęp do praktyk będziesz miała zawsze, co oznacza, że możesz do nich wracać w każdej chwili i tyle razy, ile będziesz potrzebowała. 

To, co możesz zrobić przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie mówiąc swoim bliskim o nim i poprosić ich, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jakiego rodzaju są to praktyki?

Praktyki kobiecej ucieleśnionej duchowości są inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie). W tym programie możesz spodziewać się:

wizualizacji · praktyk ze zmysłami, oddechem & głosem · delikatnego ruchu i dotyku · tantrycznych medytacji z energią Shakti & celebracji kobiecości · praktyk z emocjami & przekonaniami · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała dostęp od 2 dnia na zawsze.

Czy jest możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia?

Na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności, będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona. Możesz też skontaktować się z Alicją pisząc na adres [email protected].

Jakie są kolejne kroki, gdy dołączę?

Niedługo po wpłynięciu Twojej płatności, otrzymasz potwierdzającą wiadomość email. 

Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

Następnie po upływie kilkunastu minut otrzymasz kolejną wiadomość email pt. [Dzień 1] z powitaniem i pierwszymi materiałami i praktykami (więcej info powyżej w “Jak przebiega program i ta praktyka?”).

Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną pisząc na: [email protected] 

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem. Ponieważ dostęp do wszystkich materiałów jest już od drugiego dnia programu, od tego dnia zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. A także, ponieważ dostęp do materiałów jest na zawsze (co oznacza, że możesz do nich wracać i powtarzać wtedy, gdy będziesz mogła i chciała), brak czasu i możliwości bieżącego podążania za wszystkim praktykami w rytmie programu również nie jest podstawą do ww. zwrotu.

Masz inne pytania? Napisz na [email protected].