Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Kochanka

wszechświata
21 dni kobiecych praktyk online
Z SONIĄ ALICJĄ BEDNAREK
10– 30 października 2020

Pielęgnuj swoją erotyczną dojrzałość i…

Kochana,

Nasza praktyka online jest zaproszeniem Ciebie do dbania o nawyk codziennego obdarowywania siebie tą częścią swojej kobiecej rzeczywistości, za którą być może od dawna tęsknisz. Za odpoczynkiem, ukojeniem i odnową w prostocie intymnego bycia całkowicie dla siebie. Za mądrością, w której każda część ciebie czuje się witana i spełniona. Za czułością, która budzi kwiat twojej kobiecości do rozkwitu. Za wracaniem do domu swojego ciała, intuicyjnej natury i obfitości zmysłów. Za cieszeniem się sobą bezwstydnie.  Za doświadczaniem siebie różnorodnej, prawdziwej i w tym umocowanej.

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami & w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innymi kobietami w kręgu online.

Poszczególne programy prowadzą do różnych sfer kobiecego życia. Ten – Kochanka Wszechświata – jest dedykowany, honorującemu suwerenność swojego ciała oraz celebrującemu swoją seksualność i erotykę, romansowi z życiem, w jego cielesnym i duchowym wymiarze. Wszystkie szczegóły przeczytasz dalej…

Zapraszam, dołącz do nas. Dla splendoru życia jako kobieta. Dla odżywiania siebie po to, byś jeszcze pełniej kochała siebie i, z nienaruszonym instynktem, namiętnie angażowała w życie, wzbogacała wszystkie swoje relacje i czerpała ze świata.

 

Z całą moją miłością,

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Co będziemy robiły?

W Kochance Wszechświata, już trzeciej części naszej kobiecej praktyki, …..

Zatem, w tym programie – w prostych ucieleśnionych kobiecych praktykach, często inspirowanych tantryczną ścieżką Shakti – w swoim rytmie i czasie, zanurzysz się w:

01

twoje suwerenne ciało

Dawanie sobie czasu i przestrzeni, które będą tylko dla ciebie. W intymności, śmiałości i odwadze, dla dbałości o:

 • przechodzenie z wyczerpującego trybu realizowania i osiągania w odnawiające bycie i odczuwanie
 • przyjmowanie odżywienia, klarowności i wzmocnienia z wsiąkania w głębszy wymiar siebie – ten niewzruszony codziennymi historiami, wątpliwościami czy stresem, bo połączony z przestrzenną mądrością serca.

02

seksualna ekspresja

Odkrywanie subtelnej sztuki i uzdrawiającej mocy bycia dla siebie delikatną, intuicyjną i czułą, bez nacisku oczekiwań czy wyników, dla co raz łatwiejszego:

 • przechodzenia z napięcia i stresu w otwartość i sensualną przyjemność
 • rozgaszczania się w płynnym ruchu pomiędzy miękkością a stabilnością
 • odpoczynku w intymności z najbardziej skrywanymi emocjami, odczuciami, sekretami i pragnieniami.

03

erotyczne połączenia

Miękkie zasilanie wiary w siebie, poczucia kierunku i bezpieczeństwa poprzez:

 • poznanie sekretu codziennego metabolizowania energii emocji i odczuć
 • odkrywanie pragnienia stojącego za samokrytyką, czy negatywną opinią, którymi – w danym czasie czy sytuacji – powstrzymujesz siebie lub walczysz ze sobą
 • sztukę przechodzenia z niepokoju i strachu w ulgę i rozluźnienie.

Dodatkowo

Poznasz także antyczną tantryczną praktykę Oddech Yogini. Mistrzynie tantryczne często inicjują w nią kobiety na początku tej ścieżki, ponieważ ona w piękny i subtelny sposób rozluźnia, nawet bardzo dawne, napięcia w łonie, kontaktuje z niezwykle magnetyczną kobiecą energią – Shakti, w jej erotycznym i seksualnym wymiarze oraz otwiera na jej naturalny, płynny ruch w tobie i jej odczuwanie.

Dla kogo jest ta kobieca praktyka?

 

W naszym często zabieganym i znieczulającym trybie życia Intymna ze Sobą & Delikatna dla Siebie jest właściwie dla każdej kobiety i osoby, która czuje się kobietą. Ale jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:

czujesz się nadwyrężona byciem dla innych i pragniesz z miłością zadbać o bycie również dla siebie,

tęsknisz za intymnością ze sobą, ze swoją głębszą mądrością, klarownością i spokojem – tylko szukasz na to sposobów,

tęsknisz za pełnymi delikatności sposobami metabolizowania codziennych, tych subtelnych i tych trudnych odczuć, jakie masz dla siebie i innych,

jesteś w trakcie lub po trudnych doświadczeniach, czujesz wyczerpanie, stres bądź zablokowanie i pragniesz świadomiej zatroszczyć się o siebie, w zrozumieniu, czułości i akceptacji,

masz dość utykania i powstrzymywania siebie poprzez samokrytykę, obawy czy strach,

chcesz emanować, bez jakiegokolwiek starania się, naturalną sensualnością, delikatną uwagą, miękką ciekawością i radością, ale nie bardzo wiesz jak to pielęgnować,

szukasz kobiecych sposobów medytacji, praktyki duchowej, osadzonej w codzienności i obejmującej naszą cielesność, emocjonalność i… nieokiełznanie.

Co otrzymasz?

Kompletny 21-dniowy program zawiera:
 • Przewodnik po Programie o tym jak praktykować w pdf z wprowadzeniem
 • Osobisty Dziennik w pdf  z miejscem na swoje notatki, odkrycia czy wglądy
 • blisko 20 kobiecych praktyk w formie: pdf, bądź mp3, bądź video + wprowadzenie do każdej z nich
 • 3 spotkania online, każde po 1,5 h – w poniedziałki:
  12, 19 i 26 października 2020, w godz.: 20:30 – 22:00
 • Moje wsparcie, ukierunkowanie podczas spotkań online
 • Inspiracje w postaci wiersza, sugestii, przepisu, które towarzyszą naszej praktyce i pomagają być w jej atmosferze
 • Miejsce w kręgu Shakti Sisters (prywatna grupa kobiet na FB)
 • Dostęp do ww. materiałów i ich aktualizacji na zawsze (online + do pobrania lub wydruku)

Umiejętność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobiecą, nie jest mi obca. Kocham ten stan, ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mała chwila przerwy, by podnieść swoją energię, oczyścić ją i dotrzeć do swojej mocy. I czuć się ze sobą cudownie. To piękna praktyka, na którą się czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym… 

Malina

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie „twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonia to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

Małgorzata

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów, praktyk.

Anna

Dołącz do Nas…

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami i w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz. Zaczynamy w sobotę 10 października, a kończymy w piątek 30 października 2020 r. 

// szybki przelew online • blik • paypal (karty kredytowe/debetowe) //

Częste pytania

Jak przebiega nasza praktyka?

Powitalną wiadomość email potwierdzającą rejestrację w programie otrzymasz w ciągu godziny od dokonania płatności online.

Zaczynamy w sobotę 10 października, kończymy w piątek 30 października 2020.

Dzień przed rozpoczęciem programu otrzymasz przypomnienie, że prawie zaczynamy. A następnego dnia, w sobotę o poranku otrzymasz pierwszy email programu pt. [Dzień 1] z przywitaniem i wprowadzeniem. 

Wiadomość drugiego dnia pt. [Dzień 2], będzie zawierała Przewodnik po programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak praktykować. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona. W tym samym Przewodniku znajdziesz link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami do tej pory wysłanych do ciebie praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku).

Kolejne wiadomości z praktykami, linkami do spotkań online, materiałami i inspiracjami, będziesz otrzymywała sukcesywnie każdego poranka, aż do ostatniego dnia programu.

W ramach programu odbędą się 3 spotkania online.

Daty naszych spotkań online:
poniedziałki, w godz. 20:30 – 22:00
12, 19 i 26 października br.

Nie martw się jeśli nie będziesz mogła w którymś z nich uczestniczyć w czasie rzeczywistym, ponieważ następnego dnia po spotkaniu otrzymasz link do nagrania/pobrania.

 

Jak często trzeba praktykować i co jeśli nie zawsze będę miała czas?

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.  Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min danego dnia, a czasem więcej. Optymalnie to 3-5 razy w tygodniu, w zależności od praktyk, zwykle 15 – 30 min, czasem godzinę. Naturalnie lepiej jest zrobić coś, niż nic. Dlatego część z nich będzie tak przygotowana, byś mogła je wplatać w swoją codzienność.

Gdy zdarzy się klika lub więcej dni, podczas których nie wykonasz żadnej praktyki, pamiętaj proszę, że to jest właśnie twój rytm i w nim jest zawarta wiadomość dla ciebie.  Zauważ ją proszę. Zaufaj temu rytmowi i sobie.  

Może się też okazać, że któraś z praktyk szczególnie ciebie przyciągnie. Wtedy pozostań przy niej dłużej, bo to oznacza, że niesie jakiś dar dla ciebie. Pozostałe po prostu wykonasz później, nawet po programie,  gdy już będziesz chciała.

I pamiętaj, że dostęp do praktyk będziesz miała zawsze, co oznacza, że możesz do nich wracać w każdej chwili i tyle razy, ile będziesz potrzebowała. 

To, co możesz zrobić przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie mówiąc swoim bliskim o nim i poprosić ich, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wizualizacji · praktyk ze zmysłami · praktyk oddechem & głosem · delikatnego ruchu i dotyku · masaży swojego ciała · tantrycznych medytacji z energią Shakti & celebracji kobiecości · praktyk z wybranymi emocjami & przekonaniami · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała dostęp od 2 dnia na zawsze.

Czy jest możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia?

Taka możliwość będzie także podczas naszych 3 wieczorów online, a także na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności, będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami i Sonią. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z Sonią pisząc na adres info@namietnaobecnosc.pl.

Jakie są kolejne kroki, gdy dołączę?

Niedługo po wpłynięciu Twojej płatności, otrzymasz potwierdzającą wiadomość email. 

Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – ‚spam’ oraz zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie info@namietnaobecnosc.pl do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

W pierwszym dniu rozpoczęcia programu, czyli w sobotę 10 października, o poranku (czasu polskiego) otrzymasz ode mnie wiadomość z przywitaniem i wprowadzeniem. Następnego dnia, w niedzielę, otrzymasz pierwsze praktyki i informacje. A potem, sukcesywnie dalsze materiały. Bądź spokojna, będziesz prowadzona.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną pisząc na: info@namietnaobecnosc.pl.

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem. Ponieważ dostęp do wszystkich materiałów jest już od drugiego dnia programu, od tego dnia zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. A także, ponieważ dostęp do materiałów jest na zawsze (co oznacza, że możesz do nich wracać i powtarzać wtedy, gdy będziesz mogła i chciała), brak czasu i możliwości bieżącego podążania za wszystkim praktykami w czasie trwania programu również nie jest podstawą do ww. zwrotu.

Masz inne pytania? Napisz na info@namietnaobecnosc.pl.

Nakarm Swoją Duszę

Niezależnie od tego programu tutaj otrzymasz swój bezpłatny dostęp do Inspiracji Yogini→  biblioteki praktyk, medytacji, rytuałów, modlitw, wglądów i przeróżnych inspiracji. To jest zaczątek tego zbioru. Zapisz się, by co jakiś czas także przychodziły prosto na twoją skrzynkę.

Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies. Dodatkowo otrzymasz dostęp do newslettera Namiętnej Obecności. Jeśli Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.

Pin It on Pinterest