Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

21-dniowy kobiecy program

Kosmiczna Matka

 

W Objęciach Bezwarunkowej Miłości

21-dniowy kobiecy program online
z sonią alicją bednarek
 9 – 29 lipca 2021 

 

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami i w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz. 

Kochana…

 

To jest zupełnie naturalne, gdy – w obliczu bardziej trudnych wydarzeń na świecie dzisiaj, zalewającej dezinformacji, ograniczeń, konfliktów, sprzeczności – czujemy się niepewne, zdezorientowane, rozregulowane, czy po prostu zmęczone. Jak również to, że pojawia się w nas co raz większa tęsknota za bezpiecznym wytchnieniem, momentami nawet poruszenie, bo wyczuwamy potencjał zmiany. 

Co jeśli ta tęsknota to po prostu silniejsze niż do tej pory zawołanie, że już naprawdę czas na powrót do pielęgnowania nawyku przyjmowania głębokiego odpoczynku, odżywienia i ukojenia w swojej prawdzie oraz w miłości o wiele większej niż to wszystko. I być może, dostrzegając nonsens tego wszystkiego, to poruszenie to sygnał większej niż do tej pory możliwości zadbania o nowe, bardziej kochające, autentyczne i harmonijne sposoby doświadczania siebie i swojego życia.    

Kobieca praktyka Kosmiczna Matka – W Objęciach Bezwarunkowej Miłości, do której Ciebie zapraszam, jest szczególnym czasem dla siebie, w którym – poznając wybrane twarze boskiej matki z kilku tradycji – będziesz mogła dostrajać się i ukorzeniać w mądrości, która trzyma klucze do oczyszczenia, uzdrowienia i odnowienia w sercu kochania.  Na co dzień, na bardzo proste sposoby, a zwłaszcza, gdy będziesz tego potrzebowała.  Dla siebie samej, dla bliskich oraz świata, który razem tworzymy.  

 

Z całą moją miłością,

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

bądź dla siebie delikatniejsza.
jesteś oddychającą istotą.
wspomnieniem dla kogoś.
domem dla życia.

Nayyirah Waheed

Czy to jest coś dla Ciebie?

 

Ta kobieca praktyka prawdopodobnie jest dla Ciebie, jeśli:

czujesz się nadwyrężona i pragniesz odpoczynku w poczuciu, że kochasz i jesteś kochana

tęsknisz za poczuciem oparcia, prowadzenia, zaufania i ochrony

tęsknisz za oczyszczającą i transformującą mocą płynącą z obejmowania swojego wnętrza, a zwłaszcza obolałych miejsc, wybaczeniem, delikatnością i dobrocią

chcesz wzmocnić dostęp do swojej głębszej klarowności, prawdy i spokoju

pragniesz pogłębić swoją dbałość o podejmowanie pielęgnujących siebie decyzji

pragniesz poszerzać swoją otwartość na przyjmowanie

tęsknisz za regeneracją ciała w swojej kobiecej esencji i poczuciem, że jest święte

chcesz mieć swój udział  w tkaniu bardziej kochających, autentycznych i harmonijnych relacji, dla siebie, dla dobra innych, dla planety Ziemia 

jesteś spragniona kobiecych sposobów odżywiania swojego wnętrza, ciała i duszy, nie tylko podczas warsztatów, ale na co dzień – tylko szukasz na to sposobów, bądź chcesz sprawdzić czy to jest coś dla ciebie.

Nasza 21-dniowa kobieca praktyka obejmuje…


Praktyki
(blisko 20) oraz inspiracje w postaci wglądu, czasem przepisu na coś, wiersza, które pomagają być w atmosferze praktyk, codziennie dostarczane na twój email, w 
pdf, bądź mp3, bądź video


3 webinary LIVE na Zoom (po 1,5 h) o uniwersalnej matczynej miłości w nas i wokół nas, z praktyką oraz czasem na Q&A; ich nagrania będą dostępne w formie mp3 (daty spotkań →)


2 kręgi online LIVE na Zoom (po 1,5 h) dedykowane wspólnej praktyce w kontakcie z innymi kobietami; te spotkania nie będą nagrywane (daty spotkań →)


Miejsce w prywatnej FB grupie, gdzie możesz podzielić się czymś, przyjąć bądź zaoferować wsparcie

otrzymasz także:
 • Przewodnik po Programie o tym jak praktykować, w pdf
 • Osobisty Dziennik z miejscem na swoje notatki, głębsze refleksje i wglądy, w pdf
 • Muzyczne playlisty zharmonizowane z naszą praktyką, dostępne na Spotify lub Tidal
 • Dostęp do ww. materiałów wraz z nagraniami webinarów na zawsze (online na poufnej stronie + do pobrania lub wydruku)

po więcej szczegółów + daty spotkań online przejdź tutaj →

Co będziemy robiły?

W Kosmicznej Matce przez 21 dni, będziemy obejmowały siebie energią bezwarunkowej miłości, która jako tworzenie, pielęgnowanie i ochranianie życia samego w sobie, pulsuje we wszechświecie wokół nas, a także w głębi każdej z nas.  Poprowadzą nas w tym piękne i mocne ucieleśnienia boskiej matczynej miłości kilku tradycji – tantryczne Durga i Bhuvaneshwari oraz Matka Boska i Kuan Yin.

Każda we właściwy sobie sposób niosąca odpoczynek, uzdrowienie, wybaczenie, dobroć, odżywienie i prawdę. Każda dla wzrastania w miłość i moc dojrzałej kobiecości.

Zatem – w prostych kobiecych praktykach, inspirowanych tantryczną ścieżką Shakti, archetypami i energią bogiń, w poza religijny sposób – w swoim rytmie zanurzysz się w:

01

oczyszczenie
i uzdrowienie

Sięganie swojej prawdy i  uzdrawiających umiejętności poprzez:

 • poszerzanie kochających i świadomych sposobów bycia ze sobą samą i swoimi uczuciami
 • rozpuszczanie blokad i obejmowanie obolałych miejsc wybaczeniem, delikatnością i dobrocią
 • pielęgnowanie relacji z wewnętrzną dziewczynką – tego ziarna niewinności i prawdy swojej dojrzałej kobiecości

  02

  delikatność
  i dobroć

  Zgłębianie subtelnej sztuki okazywania szacunku swojemu ciału i kobiecej esencji poprzez:

  • redefiniowania relacji ze swoim ciałem najbardziej kochającym dotykiem 
  • otwierania na przyjmowanie… miłości, dbałości, dobroci,  rozluźnienia, przyjemności, by – balansując tym naszą dającą naturę –  również odżywiać siebie
  • karmienia swojej duszy

   03

   prowadzenie
   i ochrona

   Otwieranie wewnętrznych przejść do swojej mocy i wzrostu poprzez:

   • uzdrawianie i honorowanie relacji z mamą
   • dostrzeganie i honorowanie swoich atutów
   • ukorzenianie w boskiej matczynej miłości, jej przestrzenną i ochraniającą energią, byś czuła się częścią wszechświata i to, że zawsze podtrzymuje i wspiera ciebie

     po więcej info o rodzaju praktyk przejdź tutaj →

    Umiejętność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobiecą, nie jest mi obca. Kocham ten stan, ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mała chwila przerwy, by podnieść swoją energię, oczyścić ją i dotrzeć do swojej mocy. I czuć się ze sobą cudownie. To piękna praktyka, na którą się czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym… 

    Malina

    Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie „twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonia to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

    Małgorzata

    Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów, praktyk.

    Anna

    Gotowa?
    Tak, jesteś gotowa.

    Będzie nas kilkadziesiąt kobiet.
     Zaczynamy w piątek 9 lipca, a kończymy w czwartek 29 lipca 2021 r. Teraz tylko wybierz wariant dla siebie.

    — wariant 1 —
    program

    regularna cena

    90,00 170,00 

    pełen program

    — wariant 2 —
    program + sesje

    regularna cena

    890,00 

    pełen program + 3 indywidualne sesje online z Sonią (każda po 60 min), do wykorzystania do końca października 2021 (10 miejsc)

    Częste pytania

    Jakie są kolejne kroki, gdy dołączę?

    W ciągu godziny od wpłynięcia Twojej płatności online, otrzymasz 2 wiadomości:
    – pierwszą – systemową, potwierdzającą płatność
    – i drugą – od Soni, potwierdzającą Twoje miejsce w programie. 

    Jeśli nie znajdziesz ich w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

    Potem, oczekuj pierwszej wiadomości w dniu rozpoczęcia programu.

    Jak przebiega program? + daty spotkań online

    Zaczynamy w piątek 9 lipca, kończymy w czwartek 29 lipca 2021.

    Począwszy od pierwszego dnia naszej praktyki, zaczniesz otrzymywać swoje codzienne wiadomości e-mail (o poranku czasu polskiego) z praktykami i towarzyszącymi im inspiracjami.

    Ważne: Drugiego dnia otrzymasz Przewodnik po Programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak możesz być w tej praktyce. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona.

    W tym samym Przewodniku znajdziesz także wszystkie istotne info, jak terminy naszych spotkań online, link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami do tej pory wysłanych do ciebie praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku).

    Daty webinarów online:
    o uniwersalnej matczynej miłości w nas i wokół nas, z praktyką oraz czasem na Q&A
    w poniedziałki, w godz. 20:30 – 22:00
    12, 19 i 26 lipca br.

    Jeśli nie będziesz mogła w którymś z nich uczestniczyć w czasie rzeczywistym, nie martw się ponieważ następnego dnia po spotkaniu otrzymasz link do nagrania/pobrania.

    Daty kręgów online:
    dedykowane wspólnej praktyce w kontakcie z innymi kobietami
    w czwartki, w godz. 20:30 – 22:00
    15 i 22 lipca br.

    Ze względu na charakter tych spotkań, kręgi nie będą nagrywane.

    czy będę miała czas na praktyki?

    W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej. 

    Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min, czasem 20-30 minut lub więcej, gdy będziesz mogła czy chciała. A czasem wcale. Część z nich będziesz mogła wplatać w swoje codzienne czynności. Niezależnie od swojej dyspozycyjności, najważniejsze w kobiecej praktyce jest to, że do niej powracasz. Ponownie i ponownie. Tak, jak jest to dla ciebie możliwe. 

    To, co możesz zrobić już teraz, przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie np. mówiąc swoim bliskim o nim, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

    Jakiego rodzaju są to praktyki?

    To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

    wizualizacji · praktyk ze zmysłami, także w naturze · praktyk oddechem i głosem · delikatnego ruchu, tańca i dotyku · tantrycznych medytacji z energią Shakti i jej celebracji · praktyk z wybranymi emocjami & przekonaniami · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

    czy otrzymam dodatkowe wsparcie?

    Taka możliwość będzie podczas naszych webinarów i kręgów online. A także na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności. Tam będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona.

    Drugą opcją jest wybranie Wariantu 2 programu, który obejmuje program + 3 indywidualne sesje online z Sonią. Każda po 60 minut. Do wykorzystania o indywidualnie uzgodnionych datach w terminie do końca października br.

    czy od razu będę miała dostęp do wszystkich materiałów?

    Nie. W trakcie trwania programu, każdego poranka (czasu polskiego) będziesz sukcesywnie otrzymywała kolejne praktyki czy inspiracje. I w tym samym rytmie będą się pojawiały na naszej platformie online. Potem, po zkończeniu programu, już wszystkie będą tam dostępne.

    Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

    Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała stały dostęp. Jednak, chociażby ze względu na nieprzewidywalne techniczne sytuacje, naprawdę warto pobrać je na swój nośnik.  

    Jak dokonam płatności?

    Szybkiej płatności dokonasz za pośrednictwem serwisu tpay lub PayPal. 

    Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

    Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem.

    Niezależnie, na ten program przysługuje 7-dniowa gwarancja satysfakcji. Dlatego, jeśli w tym czasie okaże się, że to nie jest coś dla ciebie, otrzymasz zwrot pieniędzy. 

    Masz pytania? Napisz na [email protected].

    Nakarm Swoją Duszę

    niezależnie od tego programu, otrzymując bezpłatny dostęp do Inspiracji Yogini→  biblioteki praktyk, medytacji, rytuałów, modlitw, wglądów i przeróżnych inspiracji. To jest zaczątek tego zbioru. Zapisz się, by kolejne przychodziły prosto na twoją skrzynkę.

    Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies. Dodatkowo otrzymasz dostęp do newslettera Namiętnej Obecności. Jeśli Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.