Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Kochanka

wszechświata

Już rozpoczęłyśmy naszą praktykę. Ale jeśi chcesz do nas dołączyć ma to sens nie później niż do wtorku, 17/11.

21 dni kobiecej praktyki online
Z SONIĄ ALICJĄ BEDNAREK

w gronie max 77 kobiet
 14 listopada – 4 grudnia 2020 

Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim. Zgodnie ze swoimi możliwościami & w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innymi kobietami w kręgu online.

Kochana,

Wiele z nas angażując się w swój rozkwit, w swoje kobiece przebudzenie, gdy sięga swojej seksualności, wyczuwa, że drzemie w nich jakaś nieodsłonięta siła, ku której potrzebują prawdziwie się zwrócić, by w pełni ucieleśniać kobietę mocy, którą są.

Wiele z nas intuicyjnie wyczuwa jakąś pierwotną i świętą tajemnicę we wnętrzu tej seksualności. Tajemnicę głębokiej erotyczności kobiecej natury – o wiele szerszej od tej, którą znamy. Która pulsuje poprzez nasze piersi, łona, serca i dusze, zupełnie tak jak pulsuje przez cały Wszechświat. I która wtedy już dłużej nie może być ignorowana.

Naturalnie taka erotyczność niezwykle ubogaca miłosne relacje, ale jej istnienie nie od nich zależy. Ona jest namiętnym płomieniem egzystencji samej w sobie. Czystą miłością. Głęboką receptywnością. Jest wewnętrzną i zewnętrzną pieszczotą istnienia, która sprowadza niebo na ziemię w tym ciele, w tej chwili, w tym doznaniu, w tym życiu.

Ucieleśnianie takiej erotyczności, emanowanie nią w świecie wciąż oddzielonym od głębokiej kobiecości, wciąż jej zaprzeczającym, jest rewolucyjnym aktem prawdziwej odwagi. Ale właśnie tej suwerennie seksualnej i kochająco twórczej mocy nasz świat, nasze kobiece serca i ciała, nasze relacje i życia potrzebują teraz ogromnie. 

 

Z całą moją miłością,

Sonia Alicja

Sonia Alicja Bednarek
Yogini & Założycielka Namiętnej Obecności

Widzisz, seksualność jest mniej o akcie całkiem dobrego seksu przez siedemnaście minut dwa razy w tygodniu, a bardziej o otaczaniu siebie nieustannie parującą sensualną energią, pulsującą tuż pod twoim codziennym życiem i nasączającą niemalże wszystko, co robisz. To jest tak, jakbyś zawsze była troszeczkę napalona, troszeczkę podniecona, jednak obiektem twojego delikatnego pożądania jest nie tylko twój kochanek, ale boskie życie samo w sobie.

– sera beak

 

Agata Dobrzańska Fotografia

Co będziemy robiły?

Praktyki Kochanki Wszechświata są dedykowane przypominaniu każdej kobiecie, że jest ucieleśnieniem erotyczności życia samego w sobie. Są przypominaniem o jej wrodzonej sensualności. O tym, że jej świątynią jest obfita i ekstatyczna przyjemność. O tym, że celebrując swoją zmysłowość, łączy się z wewnętrznym światłem swojej unikatowej kobiecej esencji. Wypływającym z i prawdziwie wzmacniającym jej poczucie własnej wartości, pewności, godności i magnetycznego piękna.  I, eksplorując tantryczną zasadę, w której nasze ciało jest mikrokosmosem odzwierciedlającym makrokosmos wszechświata, będziemy wędrowały ku kobiecości jako cudowi inkarnacji. Tej, w której niebo kocha się ziemią, a ona z nimi.

Czyli, w tym programie – w prostych praktykach i medytacjach, często inspirowanych tantryczną ścieżką Shakti – w swoim rytmie i czasie, zanurzysz się w:

01

suwerenne ciało

Uwalnianie z niemal hipnotycznego uwarunkowania medialnym wizerunkiem kobiecego ciała i odzyskiwanie go dla siebie. Delikatnie, świadomie, z zaangażowaniem. Dla ponownego postrzegania siebie z zachwytem i radością poprzez:

 • umacnianie suwerenności swojego ciała, jako aktu miłości i lojalności wobec siebie 
 • przechodzenie od samokrytyki ciała, odczuć wstydu, niepewności czy żalu, w odżywienie i kochanie 
 • honorowanie, energetyczne oczyszczanie ciała i rozpuszczanie zesztywnień dla rozluźnienia, akceptacji i zaufania sobie

02

 erotyczna esencja

Odkrywanie namiętnej i uzdrawiającej sztuki głębokiego połączenia ze swoją seksualnością, napełniania i odżywiania jej energią, jako miłosną mocą, najpierw i przede wszystkim dla siebie, poprzez:

 • pogłębianie sensualnej receptywności różnych miejsc swojego ciała i erotycznych połączeń między nimi
 • budzenie swojej ekstatyczności w delikatnym seksualnym i nie seksualnym (uzdrawiającym) dotyku / masażu łona (yoni)
 • nasączanie przyjemnością i energią seksualną każdej komórki swojego ciała
 • przemianę zranień serca w miłosną otwartość
 • łączenie z wyzwalającą, np. z taboo, energią swojego kobiecego yang 

03

erotyczne połączenia

Pogłębianie intymności ze swoją erotyczną esencją w połączeniu z erotycznością otaczającej egzystencji, samego życia, innej osoby w:

 • miękkim ugruntowaniu w częstotliwości żywiołów, świata natury
 • aktywowaniu zmysłów jako portali do erotyki wszechświata
 • otwieraniu swojego galaktycznego ciała i kosmicznego łona
 • sensualnym spotkaniu wewnętrznej kobiecości i wewnętrznej męskości
 • odnajdywaniu połączeń między seksualnością, miłością i duchowością
  … byś przypominała sobie, że jesteś nieskończenie kochana

Dodatkowo

Pamiętając o boginiach, niezwykłych przewodniczkach po świętej kobiecości, poznasz także praktykę dbania o świadome i odżywiające relacje poprzez nasączanie swoich wyższych zmysłów świętą mądrością, kodami Afrodyty. Przecież miłość, sensualność i piękno to Jej królestwo. W tej praktyce będziesz mogła zainicjować siebie w wyższą świadomość miłości i otworzyć na intuicyjne przewodnictwo po przestrzeni swoich relacji. I niezależnie od tego, jaki krok potrzebujesz zrobić jako kolejny w dziedzinie miłości i kochania, teraz – w tym miejscu Twojego życia, zostanie Ci on pokazany.

Dla kogo jest ta kobieca praktyka?

 

 Kochanka Wszechświata jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:

— chcesz zgłębiać prawdziwą świętą seksualność poza technikami seksualnymi – ponieważ wyczuwasz, że istnieje tutaj coś o wiele więcej i dostępnego dla ciebie niezależnie od tego, czy jesteś w relacji miłosnej czy nie

— tęsknisz za erotyką jako twoją naturalną zdolnością do odważnego kochania się ze światem całą sobą, do odnajdywania miłosnej pieszczoty w najprostszych gestach, czynnościach, doznaniach, czy (nie)codziennych zjawiskach 

— pragniesz z delikatnością uzdrawiać swoje seksualne zranienia i pomału odzyskiwać i odnawiać swoją erotyczną istotę, 

pragniesz doświadczać poczucia własnej wartości, piękna, bezpieczeństwa i umocowania w byciu erotyczną i seksualną

chcesz uzdrawiać podział pomiędzy seksualnością i świętością, mocą i miłością, erotyką i niewinnością

— chcesz poznać (antyczne) tantryczne praktyki, w których sięgasz (boskiej) miłosnej rozkoszy i błogości w swoim wnętrzu i potem w swoich erotycznych relacjach, połączeniach

— pragniesz  doświadczać unii pomiędzy swoją wewnętrzną dojrzałą męskością i kobiecością, by dopełniały, wspierały i kochały siebie 

— pragniesz zadedykować ten czas tworzeniu nowych nawyków, które uczą ciebie, twój umysł i ciało spłukiwania stresu i napięć sensualnością i ponownie łączą z wnętrzem ciebie

— jesteś głodna pełnych dedykowania duchowych praktyk, które – wychodząc poza koncepcje i dogmaty – głęboko celebrują (świętą) kobiecość i prowadzą do bezpośredniego doświadczania kobiecej świadomości

a także jeśli…

odkrywanie miłości, mądrości, erotyki, mocy i tajemnicy kobiecego życia to twoje jedne z najwyższych wartości. I pomimo swoich życiowych zmagań, nic ciebie przed tym nie powstrzyma.  

Co otrzymasz?

Kompletny 21-dniowy program zawiera:
 • Przewodnik po Programie o tym jak praktykować, w pdf z wprowadzeniem
 • Osobisty Dziennik w pdf  z miejscem na swoje notatki, głębsze refleksje i wglądy
 • blisko 20 kobiecych praktyk w formie: pdf, bądź mp3, bądź video + wprowadzenie do każdej z nich
 • 3 spotkania online LIVE o niuansach życia jako kochanka wszechświata, wspólną praktyką oraz czasem na Q&A, każde po 1,5 h – w poniedziałki:
  16, 23 i 30 listopada 2020, w godz.: 20:30 – 22:00
 • Moje wsparcie, ukierunkowanie podczas spotkań online
 • Inspiracje w postaci wiersza, sugestii, przepisu, które towarzyszą naszej praktyce i pomagają być w jej atmosferze
 • Miejsce w kręgu Shakti Sisters (prywatna grupa kobiet na FB)
 • Muzyczne playlisty zharmonizowane z naszą praktyką, dostępne prywatnie na Spotify lub Tidal
 • Dostęp do ww. materiałów i ich aktualizacji na zawsze (online + do pobrania lub wydruku)

Gotowa?

Tak, jesteś gotowa.

Umiejętność wchodzenia w swoją najcudowniejsza cześć siebie – w energię kobiecą, nie jest mi obca. Kocham ten stan, ale nie wiedziałam do tej pory jak mogę w niego świadomie wejść. Teraz wiem, wystarczy mała chwila przerwy, by podnieść swoją energię, oczyścić ją i dotrzeć do swojej mocy. I czuć się ze sobą cudownie. To piękna praktyka, na którą się czeka. Jest jak nagroda na koniec dnia albo spotkanie z kimś bardzo upragnionym… 

Malina

Nawet nie myślałam, że można w tak miękki i kobiecy, a zarazem piękny sposób pracować nad swoim wnętrzem. Dotychczas moje doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym były takie „twarde”, pozbawione tej jakże pięknej kobiecej energii i mocy.  Sonia to Kobieta, która w sposób bardzo autentyczny, rzeczowy, harmonijny oraz miękki potrafi dotrzeć do sedna i wywołać niesamowite efekty.

Małgorzata

Mam za sobą już kilkuletnią drogę pracy ze sobą, ze swoimi emocjami, odkrywam kobietę w sobie na nowo. Próbowałam już różnych technik pracy z ciałem i z emocjami. Dziękuję Wszechświatu za spotkanie Soni. Praktyki kobiece to jest coś, czego szukałam, coś, co nadaje mojemu życiu zupełnie inną jakość. Zwyczajne dni, sytuacje nabrały nowego, głębszego znaczenia. Nie mogę doczekać się kolejnych kursów, praktyk.

Anna

Dołącz do Nas…

Liczba miejsc jest dla max 77 kobiet.
(Rejestracja jest otwarta do wyczerpania się miejsc.)
Praktykujesz w rytmie programu, albo całkowicie swoim
. Zgodnie ze swoimi możliwościami i w komforcie swojego domu. Samodzielnie lub w kontakcie z innym kobietami w kręgu online. Tak, jak sama wybierzesz. 
Zaczynamy w sobotę 14 listopada, a kończymy w piątek 4 grudnia 2020 r. 

// szybki przelew online • blik • paypal (karty kredytowe/debetowe) //

Częste pytania

Jak przebiega nasza praktyka?

Powitalną wiadomość email potwierdzającą rejestrację w programie otrzymasz w ciągu godziny od dokonania płatności online.

Zaczynamy w sobotę 14 listopada, kończymy w piątek 4 grudnia 2020.

Dzień przed rozpoczęciem programu otrzymasz przypomnienie, że prawie zaczynamy. A następnego dnia, w sobotę o poranku otrzymasz pierwszy email programu pt. [Dzień 1] z przywitaniem i wprowadzeniem. 

Wiadomość drugiego dnia pt. [Dzień 2], będzie zawierała Przewodnik po programie, w którym znajdziesz szereg wskazówek i podpowiedzi jak praktykować. Dlatego bądź spokojna, będziesz prowadzona. W tym samym Przewodniku znajdziesz link do naszej prywatnej i zamkniętej grupy na FB, a także link do poufnej strony www z plikami do tej pory wysłanych do ciebie praktyk i materiałów (do korzystania online, pobrania lub wydruku).

Kolejne wiadomości z praktykami, linkami do spotkań online, materiałami i inspiracjami, będziesz otrzymywała sukcesywnie każdego poranka, aż do ostatniego dnia programu.

W ramach programu odbędą się 3 spotkania online.

Daty naszych spotkań online:
poniedziałki, w godz. 20:30 – 22:00
16, 23 i 30 listopada br.

Nie martw się jeśli nie będziesz mogła w którymś z nich uczestniczyć w czasie rzeczywistym, ponieważ następnego dnia po spotkaniu otrzymasz link do nagrania/pobrania.

 

Jak często trzeba praktykować i co jeśli nie zawsze będę miała czas?

W programie uczestniczysz w takim stopniu, w jakim jest to możliwe. W rytmie otrzymywanych praktyk lub całkowicie w swoim. To jest bardzo ważne, żeby udział w nim zamiast bycia kolejnym obowiązkiem, był wyrazem miłości dla siebie samej.  Zatem, czasem zaoferujesz praktyce 5 min danego dnia, a czasem więcej. Optymalnie to 5 razy w tygodniu, w zależności od praktyk, częściej od kwadransa do pół godziny, czasem godzinę. Naturalnie lepiej jest zrobić coś, niż nic. Dlatego część z nich będzie tak przygotowana, byś mogła je wplatać w swoją codzienność.

Gdy zdarzy się klika lub więcej dni, podczas których nie wykonasz żadnej praktyki, pamiętaj proszę, że to jest właśnie twój rytm i w nim jest zawarta wiadomość dla ciebie.  Zauważ ją proszę. Zaufaj temu rytmowi i sobie.  

Może się też okazać, że któraś z praktyk szczególnie ciebie przyciągnie. Wtedy pozostań przy niej dłużej, bo to oznacza, że niesie jakiś dar dla ciebie. Pozostałe po prostu wykonasz później, nawet po programie,  gdy już będziesz chciała.

I pamiętaj, że dostęp do praktyk będziesz miała zawsze, co oznacza, że możesz do nich wracać w każdej chwili i tyle razy, ile będziesz potrzebowała. 

To, co możesz zrobić przygotowując się do tego programu, to zadbać o siebie mówiąc swoim bliskim o nim i poprosić ich, by uszanowali czas jaki na niego przeznaczysz, bądź by wsparli ciebie w zorganizowaniu tego czasu.

Jakiego rodzaju są to praktyki?

To są praktyki kobiecej ucieleśnionej (osadzonej w naszej codzienności) duchowości, inspirowane tantryczną ścieżką Shakti (kobiecej mocy kreacji we wszechświecie) oraz świętej kobiecości w ogóle. W tym programie możesz spodziewać się:

wizualizacji · praktyk ze zmysłami · praktyk oddechem & głosem · delikatnego ruchu i dotyku · masaży swojego ciała · uzdrawiania yoni (łona) · tantrycznych medytacji z energią Shakti & celebracji kobiecości · praktyk z wybranymi emocjami & przekonaniami · modlitwy & intencji · wewnętrznych zapytań & wglądów

Jak długo będę miała dostęp do materiałów?

Tak długo, jak będziesz chciała. Praktyki będą przychodziły na twoją skrzynkę mailową codziennie przez 21 dni. Jednocześnie znajdziesz je także na specjalnej poufnej stronie programu, do której będziesz miała dostęp od 2 dnia na zawsze.

Czy jest możliwość otrzymania dodatkowego wsparcia?

Taka możliwość będzie podczas naszych 3 wieczorów online. A także na specjalnie utworzonej grupie na FB dostępnej tylko dla uczestniczek programów Shakti Online i warsztatów Namiętnej Obecności, będziesz mogła być w kontakcie, poprosić o wsparcie lub wymienić się doświadczeniami z innymi kobietami. Nasza wspólna mądrość jest niezmierzona. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z Sonią pisząc na adres [email protected].

Jakie są kolejne kroki, gdy dołączę?

Niedługo po wpłynięciu Twojej płatności, otrzymasz potwierdzającą wiadomość email. 

Jeśli nie znajdziesz jej w swojej skrzynce, sprawdź proszę folder ‚spam’, a jeśli używasz gmail – ‘spam’ oraz zakładkę ‚oferty’. Czasem jest potrzebne dodanie [email protected] do listy zatwierdzonych adresów e-mail.

W pierwszym dniu rozpoczęcia programu, czyli w sobotę 14 listopada, o poranku (czasu polskiego) otrzymasz ode mnie wiadomość z przywitaniem i pierwszą praktyką. Następnego dnia, w niedzielę, otrzymasz przewodnik po programie. A potem, sukcesywnie dalsze informacje i nasze praktyki. Bądź spokojna, będziesz prowadzona. I to dobrze, że zaczynamy przed weekendem. To da możliwość spokojnego wejścia w program.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się ze mną pisząc na: [email protected].

Co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Zachęcam Ciebie do zachowania staranności zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym programie.  Proszę skontaktuj się ze mną jeśli będziesz miała pytania czy wątpliwości, a z dbałością na nie odpowiem. Ponieważ dostęp do wszystkich materiałów jest już od drugiego dnia programu, od tego dnia zwrot wpłaconej kwoty nie jest możliwy. A także, ponieważ dostęp do materiałów jest na zawsze (co oznacza, że możesz do nich wracać i powtarzać wtedy, gdy będziesz mogła i chciała), brak czasu i możliwości bieżącego podążania za wszystkim praktykami w czasie trwania programu również nie jest podstawą do ww. zwrotu.

Masz inne pytania? Napisz na [email protected].

Nakarm Swoją Duszę

Niezależnie od tego programu tutaj otrzymasz swój bezpłatny dostęp do Inspiracji Yogini→  biblioteki praktyk, medytacji, rytuałów, modlitw, wglądów i przeróżnych inspiracji. To jest zaczątek tego zbioru. Zapisz się, by co jakiś czas także przychodziły prosto na twoją skrzynkę.

Zapisując się, oświadczasz, że znana Ci jest moja Polityka prywatności i plików cookies. Dodatkowo otrzymasz dostęp do newslettera Namiętnej Obecności. Jeśli Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.